Polska Niezwykła w T-Mobile - przewodnik po Polsce na smartfony

Polska Niezwykła w T-Mobile - przewodnik po Polsce na smartfony

Od 13 sierpnia klienci T-Mobile mogą korzystać z aplikacji Polska Niezwykła powered by T-Mobile, która oferuje szeroki zbiór informacji turystycznych. Pozwala sprawdzić prognozę pogody w wybranej lokalizacji, atrakcje turystyczne, a także obejrzeć je na zdjęciach przesyłanych przez innych użytkowników. Koszt trzydziestodniowej subskrypcji aplikacji, która jest doskonałym kompanem wakacyjnych podróży, to jedynie 3 zł.


Z nową aplikacją w T-Mobile - Polską Niezwykłą korzystać można z największej bazy atrakcji turystycznych w Polsce, a także z bogatego zbioru informacji na temat ponad 9000 opisanych miejscowości, uporządkowanych według kategorii: przyroda, rozrywka, zabytki, niezwykłe, dla dzieci oraz dla aktywnych.


Aplikacja pozwala na jej czynne współtworzenie, tzn. użytkownicy mogą dodawać swoje autorskie opisy miejsc, a nad rzetelnością ich tekstów czuwają moderatorzy, odpowiedzialni za poszczególne regiony. Dzięki temu baza informacji poszerza się średnio o 1000 nowych opisów miesięcznie i ok. 500 zdjęć dziennie. Takie aktywności użytkowników nagradzane są punktami, które można wymienić na nagrody rzeczowe, na zasadzie programu lojalnościowego.


W bazie Polski Niezwykłej powered by T-Mobile znajdują się również aktualne informacje na temat imprez i wydarzeń w danej lokalizacji, podzielone na kategorie: muzyka, kino, teatr, rodzinne, sport i pozostałe. Wszystkie informacje posiadają dokładnie określone współrzędne geograficzne, a każdy użytkownik jest automatycznie lokalizowany poprzez odbiornik GPS urządzenia mobilnego, na którym posiada zainstalowaną aplikację. Dzięki temu prezentowane są mu wszystkie atrakcje i imprezy mające miejsce w jego okolicy, wraz z informacją o odległości od danego punktu. Z Polską Niezwykłą można także zaplanować sobie podróż w wybrane miejsce i przechować wskazówki w schowku z dostępem offline.


Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość śledzenia prognozy pogody na najbliższe dni dla atrakcji i wydarzeń, które interesują użytkownika. Aplikację można wypróbować w sieci T-Mobile przez pierwsze 7 dni za darmo, a jej subskrypcja kosztuje jedyne 3 zł miesięcznie. Aktywacja odbywa się poprzez wysłanie przez użytkownika bezpłatnego SMSa o treści: PN na numer 8089, i otrzymuje wiadomość zwrotną z linkiem do pobrania aplikacji.

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie