PowerStoki w pełnej wersji

PowerStoki w pełnej wersji

Dzisiaj ukazała się pełna wersja programu PowerStoki. Choć śniegu za oknem brak na stokach dalej można poszusować. Program jest jedyna w swoim rodzaju bazą danych o stokach z której można korzystać cały rok! PowerStoki to program, dzięki któremu można sprawdzić aktualne warunki na stokach narciarskich (grubość pokrywy śnieżnej) oraz ilość czynnych wyciągów. Dodatkowo program posiada bazę danych stoków z informacjami takimi jak adres, numery telefonów, adres strony www oraz mapy stoków.

 

Dyskusję na temat programu można znaleźć na naszym forum. Aplikacja jest bezpłatna, dostępna do pobrania z serwerów twórcy. Marek Swatek, autor programu wymyślił sposób na szybkie rozesłanie programu  do znajomych  poprzez wiadomości sms-a takiej treści :

,,Pobierz program PowerstokiPolska prosto na swój telefon. Wystarczy kliknąć http://83.242.64.246/pliki/powerstokipolska.cab. Prześlij tego smsa swoim znajomym."

Jeśli chcesz otrzymać sms-a napisz wiadomość prywatną autora. W najbliższych dniach ukaże się również wersja PowerStoki - Czechy oraz Słowacja. Galerię screenów można znaleźć w serwisie PicasaWeb.

 


 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie