Premiera Ski Jumping Pro już w styczniu

Premiera Ski Jumping Pro już w styczniu

aa037fc777a08b9ec0f8a3d9f2ff6f5a"... W styczniu odbędzie się premiera Ski Jumping Pro. Dotychczas wszystkie odsłony gry pobrane zostały przez ponad 2,5 miliona wielbicieli skoków narciarskich na całym świecie. Sprzedaż debiutującego miesiąc temu hitu- Real Boxing- zbliża się do poziomu stu tysięcy kopii.

Już dzisiaj na rynek trafi pierwsza duża aktualizacja gry Real BoxingTM . Nowa wersja to m.in. nowa arena ,,zlokalizowana" na moskiewskim Placu Czerwonym, system ,,perków" czyli dodatkowych bonusów urozmaicających rozgrywkę, kolejne wersje językowe oraz wiele mniejszych ulepszeń i poprawek. Jest to jeden z elementów strategii, który zapewnia dobrą sprzedaż w długim okresie po premierze gry. - Wiele z rozwiązań zastosowanych w tej i kolejnych planowanych aktualizacjach, zwiększą jeszcze bardziej wpływy z mikropłatności, które już teraz osiągnęły zadowalający wynik...

 

... Tak zwana ,,monetyzacja" dodatkowej zawartości gry stoi na bardzo wysokim, blisko 20% poziomie - wyjaśnia prezes Vivid Games, Remigiusz Kościelny. Wraz z aktualizacją przeprowadzona zostanie kolejna akcja marketingowa. - Okres świąteczny to dla nas czas żniw. Liczymy na bardzo dobre wyniki sprzedaży. Tym niemniej już do tego czasu mamy szansę przekroczyć poziom 100.000 sprzedanych egzemplarzy gry. I to w nieco ponad miesiąc po premierze! - podkreśla Kościelny.

 

W styczniu ukaże się kolejna produkcja spółki - gra Ski Jumping Pro, kontynuacja jednej z najbardziej sprawdzonych serii Vivid Games, która ma rzeszę fanów na całym świecie. Największymi rynkami zbytu są Niemcy i Austria. Ski Jumping cieszy się również dużą popularnością w Szwajcarii, krajach skandynawskich, Rosji, Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowej jak również w Japonii i Korei, czyli wszędzie tam gdzie skoki narciarskie są jedną z najchętniej oglądanych dyscyplin sportów zimowych. - Zdecydowanie będzie to najbardziej atrakcyjna propozycja z całej historii tej gry. W porównaniu do poprzednich wersji ulepszyliśmy sterowanie i grafikę. Gracz ma do dyspozycji znacznie rozszerzoną ścieżkę kariery zawodnika i możliwości jego personalizacji. Zwiększyła się również liczba konkursów. Ponadto rozbudowaliśmy system dostępnych opcji mikropłatności, aby osiągnąć tak dobre wyniki monetyzacji jak w przypadku Real Boxing- zapowiada Remigiusz Kościelny.

Grę charakteryzuje grafika 3D na najwyższym światowym poziomie, a turniej odbywają się na ponad 32 skoczniach narciarskich w kilku trybach rozgrywki. Rozbudowana personalizacja zawodnika z kilkudziesięcioma artykułami do wyboru oraz zaawansowane statystyki, to kolejne atuty gry. Ski Jumping Pro dostępny będzie na platformy mobilne, w pierwszej kolejności z systemem Apple iOS.

***

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie. Spółka zajmuje się produkcją najwyższej jakości gier na telefony Smartphone i konsole przenośne. Wśród najbardziej znanych są m.in. Real Boxing, seria Ski Jumping, FIM Speedway GP oraz Speedball 2. W trakcie swojej działalności Spółka wyprodukowała ponad 150 wielokrotnie nagradzanych gier na wiele platform sprzętowych. Współpracując ze znanymi na całym świecie firmami oraz markami stała się jedną z wizytówek polskiej branży gier komputerowych. W czerwcu 2012 r. Vivid Games S.A. z powodzeniem zadebiutował na rynku NewConnect. W listopadzie br. odbyła się premiera największej i dotychczas najbardziej dochodowej produkcji spółki- Real Boxing. W 2011 r. przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 2,25 mln zł, spółka wypracowała 0,23 mln zł zysku netto. Prognozy na rok bieżący przewidują, że wyniki te wzrosną odpowiednio do 5 mln zł i 0,7 mln zł..."

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie