Prestigio Geovision 5500BTF - stylowy przewodnik podróży

Prestigio Geovision 5500BTF - stylowy przewodnik podróży

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje wielofunkcyjną nawigację samochodową GeoVision 5500BTF. Urządzenie, poza standardowymi właściwościami prezentowania map, posiada także odtwarzacz multimedialny, czytnik e-booków oraz zestaw gier, a wszystko to w eleganckiej oprawie.

 

 

 

 

Nawigacja Prestigio GeoVision 5500BTF łączy w sobie zaawansowaną technologię z oryginalnym designem. Urządzenie korzysta z oprogramowania iGO Primo, które charakteryzuje się efektownym, a zarazem przyjaznym w obsłudze interfejsem. Program wyposażony jest w wysokiej jakości mapy całej Europy, na których oznaczone są nie tylko drogi, lecz również punkty POI, budynki czy tereny zielone. Sprzęt posiada odtwarzacz multimedialny i czytnik e-booków, dzięki czemu wychodzi poza ramy tradycyjnej nawigacji i oferuje użytkownikowi dodatkowe, praktyczne funkcje. Kolejną cechą urządzenia jest zestaw gier, które dostarczą rozrywki podczas nużącej podróży. Wszystkie funkcje obsługiwane są dzięki dotykowemu, 5" ekranowi, co zapewnia wygodę i niezawodność podczas jazdy. Wyświetlacz prezentuje mapy w rozdzielczości 800x480 pikseli, gwarantując ich czytelny wygląd. Nawigacja Prestigio wyposażona jest w Bluetooth oraz transmiter FM zapewniając wszechstronne możliwości łączności z urządzeniami peryferyjnymi.

 

 

Na uwagę zasługuje wygląd Prestigio GeoVision 5500BTF. Obudowa w gustownych kolorach czerni i srebra nadaje nawigacji eleganckiego stylu. Urządzenie prezentuje subtelną i smukłą linię, a to dzięki zaokrąglonym krawędziom oraz zaledwie 10 milimetrowej grubości obudowie. Sprzęt można mocować na szybie lub desce kokpitu, przy czym nawigacja opiera się na rozkładanym module w kształcie walca, który pozwala na jej dowolne ustawienie i dostosowane do bieżących potrzeb.
Do każdej nawigacji producent dodaje elegancki pokrowiec, który zapewnia jej należytą ochronę przed uszkodzeniami.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie