Prestiżowe wyróżnienie dla Interactive Intelligence

Prestiżowe wyróżnienie dla Interactive Intelligence

Business Journal uznał Interactive Intelligence za drugą najszybciej rozwijającą się firmę w regionie Indianopolis

Magazyn Business Journal przyznał międzynarodowemu dostawcy zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, firmie Interactive Intelligence, drugie miejsce spośród 25 najszybciej rozwijających się spółek w regionie Indianopolis. Tym samym firma poprawiła swój wynik z zeszłego roku, gdy zajęła szóstą pozycję w rankingu. Osiągnięcie tak wysokiej pozycji Interactive Intelligence zawdzięcza 75% wzrostowi przychodów od roku 2005 do roku 2007.


,,Tak wysoka pozycja w rankingu Indianopolis Business Journal to szczególne osiągnięcie w kontekście coraz trudniejszych warunków ekonomicznych." - powiedział założyciel i prezes Interactive Intelligence dr Donald E. Brown - ,,Z powodzeniem rywalizujemy na rynku globalnym z firmami sto razy większymi od naszej. 75% wzrost - z 51% osiągniętych w latach 2004 do 2006 -świadczy nie tylko o potencjale firmy, ale również udowadnia wartość naszego rozwiązania w procesie podnoszenia efektywności i obniżania kosztów działalności u naszych klientów."

W tym roku Interactive Intelligence znalazł się również w rankingu najszybciej rozwijających się spółek FORTUNE Small Business Magazine oraz magazynu BusinessWeek.

Magazyn Indianapolis Business Journal prowadzi ranking najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw od 2001 roku. Ranking uwzględnia oddzielnie spółki notowane na giełdzie i przedsiębiorstwa prywatne.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie