PRIV w amerykańskim T-Mobile od 26 stycznia?

PRIV w amerykańskim T-Mobile od 26 stycznia?

Według najnowszych doniesień pierwszy smartfon BlackBerry z Androidem ma trafić do oferty kolejnego amerykańskiego operatora pod koniec stycznia.

bb-priv-tmo-calendar

Wyłączność AT&T na PRIV ma się zakończyć ok. 20 stycznia, więc wygląda na to, że Verizon oraz T-Mobile nie będą za bardzo zwlekać z premierą- to dobrze, bo czas nie sprzyja na korzyść BlackBerry, gdyż ich telefon może się szybko zestarzeć w świecie OSu od Google. Dlatego potrzebna jest sprawna aktualizacja do Androida M, szczególnie, że konkurencja oczywiście nie śpi i już pod koniec lutego zobaczymy kolejne flagowce od Samsunga, które są w zasadzie jedyną bezpośrednią alternatywą dla tego co oferuje PRIV. Nie tylko ze względu na zakrzywiony ekran najwyższej jakości (tak- PRIV ma ten piękny ekran właśnie od Samsunga), ale także na rozwiązania KNOX, które sprzętowo zabezpieczają wybrane modele koreańskiego producenta.

Miejmy więc nadzieję, że rozszerzenie oferty dla amerykańskich klientów wpłynie pozytywnie na sprzedaż tego modelu i oczywiście, żeby BlackBerry do tego czasu wypuściło już swoją wersję Marshmallow, a następnie- przy premierze Galaxy S7 będzie odpowiedni czas na pierwsze obniżki cen PRIVa.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie