Producenci akcesoriów zdradzają wygląd BlackBerry Q30?

Producenci akcesoriów zdradzają wygląd BlackBerry Q30?

Wyposażony w gigantyczny, bo mierzący aż 4,5âł wyświetlacz model Q30 wzbudza wśród fanów BlackBerry i fizycznych klawiatur spore zainteresowanie. Niestety do tej pory na jego temat opublikowano niewiele informacji, choć kolejne źródła zdają się potwierdzać jego (przynajmniej przybliżony) wygląd.

Tym razem źródłem okazuje się być jeden z producentów akcesoriów, w którego ofercie pojawiły się gumowe pokrowce ochronne przeznaczone właśnie dla tego, jeszcze niedostępnego na rynku urządzenia. Jeśli okażą się one zgodne z prawdą, telefon nie będzie się szczególnie różnił od smartfonu, który kilka tygodni temu mogliśmy zobaczyć na nieoficjalnie udostępnionej fotografii, która wywołała sporo kontrowersji.

q30 1

 

Oczywiście w tym przypadku jakość wykonania "modelu Q30âł (czy raczej wydrukowanej na kartonie "zaślepki") pozostawia wiele do życzenia, a jej wiarygodność wyraźnie zmniejsza chociażby zdublowanie ostatniego rzędu ikon, ale mimo wszystko wiele wskazuje na to, że tak (lub bardzo podobnie) wyglądać będzie Q30 w momencie wejścia na rynek.

Oprócz wielkiego ekranu o rozdzielczości 1440Ă1440, Q30 będzie starał się przyciągnąć do siebie nowych klientów m.in. nowym rodzajem klawiatury QWERTY, która nie tylko będzie reagować na fizyczne wciśnięcia przycisków, ale także gesty wykonywane na jej powierzchni.

via: n4bb / blackberries.ru

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie