Profiler i Cloudvert: czyli kolejna porcja darmowych kodów!

Profiler i Cloudvert: czyli kolejna porcja darmowych kodów!

Z ogromną przyjemnością chciałbym ogłosić, że specjalnie dla naszych czytelników BBNews.pl otrzymaliśmy kolejną porcję kodów dla wybranych aplikacji! Tym razem promocja dotyczy aplikacji Profiler, o której mogliście już przeczytać na łamach naszego portalu tutaj oraz Cloudvert! Obie aplikacje są tego samego autora, więc wielkie podziękowania dla Nicka Leonov. Ilość kodów dla aplikacji jest ograniczona do 100.

Kody do darmowego pobrania: Profiler (BBNEWS1) oraz Cloudvert (BBNEWS2)

Instrukcja wykorzystania darmowego kodu:

  1. Otwieramy BlackBerry World (lub klikamy na link ),
  2. Wybieramy aplikację,
  3. "Ściągamy" ekran z góry,
  4. Klikamy na ikone "Wykorzystaj" (2 ikonka z prawej strony),
  5. Wpisujemy podany kod,
  6. Pobieramy aplikację.

Więcej na temat aplikacji znajdziecie pod tym adresem dla Profiler oraz tym dla Cloudvert. Dodatkowo mogę wam wspomnieć, że Nikolajs planuje dość dużą aktualizację dla Profiler oraz mniejszą dla Cloudvert.

Autor prosił o kontakt mailowy w razie jakiś problemów z aplikacjami, a nie od razu wstawianie negatywnych ocen jak to ma zazwyczaj miejsce, gdy udostępnia darmowe kody. Aplikacje działają poprawnie, ponieważ sam ich używam, więc proszę was abyście dostosowali się do prośby autora i w razie problemów kierowali do niego maile.

Kody do darmowego pobrania: Hub Browser oraz Scan to Text

Jeśli śledzicie również nasz profil na facebooku , powinniście zauważyć, że wcześniej udostępniliśmy kody dla aplikacji HUB Browser oraz Scan to Text. Nie wiem czy zdążyliście wykorzystać już wszystkie kody w obu przypadkach (dajcie znać w komentarzach), jeśli nie to zapraszam do pobierania!

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie