Pushbullet dla Androidem z ulepszoną synchronizacją powiadomień

Pushbullet dla Androidem z ulepszoną synchronizacją powiadomień

Twórcy usługi Pushbullet nie przestają zaskakiwać. Zaczęła ona jako narzędzie do szybkiego przysyłania linków pomiędzy komputerami a urządzeniami mobilnymi. Później zyskała opcję synchronizacji powiadomień czy odpisywania na wiadomości tekstowe otrzymane na smartfonach. Teraz czas na następny krok - powiadomienia z Androida wyświetlane na komputerze posiadają także przyciski akcji widoczne na telefonie czy tablecie.
 
 
Pozwala to między innymi na usuwanie maili z Gmaila prosto z powiadomienia czy przekazanie dalej tweeta. Natomiast w wypadku akcji wymagających dalszych interakcji (np. odpowiedź na tweeta) nadal trzeba będzie sięgnąć po urządzenie (przynajmniej na razie nie zanosi za opcję zdalnego pulpitu jaką ostatnio właśnie dla takich sytuacji dodali do swojego programu twórcy AirDroida).

Nowa opcja jest w pełni obsługiwana w dodatku do przeglądarki Chrome oraz aplikacji dla systemu Windows. W wypadku Firefoksa i Opery natomiast w celu dostania się do przycisków akcji trzeba kliknąć na ikonę rozszerzenia na pasku narzędzi.

Najnowszą wersję Pushbullet można już pobierać z  Google Play .
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie