Quick Back zabezpieczy przed kradieżą

Quick Back zabezpieczy przed kradieżą

c5a16f425e3c81b500f47876ede22502"... Zgubienie lub kradzież laptopa, smartfona czy aparatu fotograficznego to nie tylko dotkliwa strata finansowa. Wraz z nimi mogą bezpowrotnie przepaść nasze cenne osobiste dane, których bardzo często nie można odtworzyć. Warto zatem pomyśleć zabezpieczeniu, które pozwoli na powrót utraconego sprzętu w nasz ręce. Temu ma służyć Quick Back, czyli system oznaczania i rejestracji różnego typu urządzeń, które zabieramy ze sobą poza dom czy miejsce pracy. Może to być np. plastikowa etykieta wielkości karty płatniczej z trwałą zawieszką lub bardzo wytrzymała naklejka. Każda z nich ma swój indywidualny oraz anonimowy numer ID i kod QR ...... Przystąpienie do systemu Quick Back jest niezwykle proste. Można tego dokonać m.in. w sieci sprzedaży Vobis Digital. Po zakupie wybranego wariantu ochrony (ceny od 10 zł rocznie) trzeba zarejestrować się na stronie https://pl.quickback.eu/ , przytwierdzić kartę lub naklejkę do naszego sprzętu, a następnie aktywować ochronę. Można to zrobić za pośrednictwem wymienionej wcześniej strony internetowej lub SMSa.

Jeżeli ktoś znajdzie zagubiony przedmiot, chroniony przez system Quick Back, może szybko zidentyfikować właściciela za pomocą Internetu lub smartfona - wystarczy, że poda numer ID lub zeskanuje kod QR z karty lub naklejki zabezpieczającej. Wyraźne informacje, jak to zrobić, znajdują się na nich. Uczciwy znalazca ma do wyboru dwie opcje: podanie swoich danych kontaktowych lub adresu miejsca, gdzie zostawił znaleziony przedmiot do odbioru. Stosowne informacje oczywiście zostaną przekazane SMSem i/lub e-mailem właścicielowi.

System Quick Back może również zniwelować skutki kradzieży - jedna z jego opcji, to bardzo wytrzymała plastikowa etykieta/naklejka, której nie można usunąć bez pozostawienia wyraźnych śladów na naszym zabezpieczonym sprzęcie. Dzięki temu, znacznie łatwiej będzie go zidentyfikować i odnaleźć.

Więcej informacji na stronie www.quickback.eu oraz w sieci sprzedaży Vobis Digital, gdzie w przedświątecznej promocji można otrzymać gratis zabezpieczenia Quick Back do każdego zakupionego notebooka, tabletu lub czytnika e-book. Oferta jest ważna zarówno w salonach jak i w sklepie internetowym Vobis.pl, tam też poznamy szczegóły tej promocji..."

 

 

f8173aa24df9f9e07171ead1ab048ac4

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie