Razem z Lumia Denim nadejdzie Lumia Camera 5, nadal brak daty premiery

Razem z Lumia Denim nadejdzie Lumia Camera 5, nadal brak daty premiery

Microsoftowi, mimo obietnicom rozwiązania problemu z aktualizacjami doskonale znanego użytkownikom Androida, nie do końca się tego dokonać. Owszem, po zarejestrowaniu do programu Preview for Developers prawie każdy może zainstalować na swoim telefonie najnowsze okienka. Ale bez rejestracji można bardzo długo czekać na nowe wydanie Windows Phone. Weźmy dla przykładu Windows Phone 8.1 Update 1.

Mniej więcej w połowie wakacji została udostępniona osobom zarejestrowanym we wspomnianym programie, ale do tej pory nie udostępnił jej praktycznie żaden producent (zwykli użytkownicy mają ją jedynie na nowych telefonach Nokii). Tymczasem Microsoft potwierdził kolejne nowości jakie przyniesie Lumia Denim (czyli aktualizacja do Windows Phone 8.1 Update 1 razem z dodatkami od producenta), o czym pisze serwis  WMPoweruser .
 
Będzie to przede wszystkim piąta wersja aplikacji Lumia Camera, która da użytkownikom dostęp do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K, funkcji dynamicznej lampy błyskowej oraz automatycznego trybu HDR. Niestety, z tych dobrodziejstw skorzystać będą mogli jedynie posiadacze Lumii 830, 930 (czyli tych, które mają już WP8.1U1), 1520 oraz Icon.

Niestety, nadal nie jest znana data udostępnienia aktualizacji wszystkim użytkownikom (posiadacze Lumii 830 w niektórych krajach już zaczęli ją otrzymywać).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie