Rec. - proste nagrywanie ekranu nie tylko dla CyanogenModa

Rec. - proste nagrywanie ekranu nie tylko dla CyanogenModa

Opisywaliśmy  niedawno aplikację Screencast dla CyanogenModa, której beta została udostępniona przez Koushika Duttę. Umożliwiała ona proste zainicjowanie nagrywania zawartości ekranu bez potrzeby bawienia się z ADB. Niestety, wymagała posiadania CyanogenModa. Na szczęście, jak pisze serwis  Android Police , pojawiła się aplikacja Rec. oferująca większe możliwości i działająca na wszystkich ROMach.
 
 
   
 
Czym się różni od wspomnianego Screencast? Przede wszystkim kompatybilnością ze wszystkimi ROMami. Jedynym wymaganiem jest oczywiście bazowanie na Androidzie 4.4 oraz posiadanie uprawnień roota. Rec. posiada również większe możliwości od aplikacji CyanogenMod - możemy wybrać bitrate, czas trwania oraz nazwę pliku. Do tego w ustawieniach są też takie opcje jak pokazywanie dotknięć ekranu, odliczanie przez rozpoczęciem nagrywania czy kończenie procesu po potrząśnięciu urządzeniem.

Aplikacja jest dostępna za darmo w  Google Play , ale część ustawień zostanie odblokowana po zakupie edycji Pro wewnątrz aplikacji (około 5 zł).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie