Red Bull Mobile już w Polsce

Red Bull Mobile już w Polsce

W sobotni wieczór, przy okazji imprezy Red Bull X-fighters miała w Poznaniu swoją premierę nowa sieć komórkowa Red Bull Mobile. Jest to połączony projekt firm Play oraz Red Bull. Nowy projekt nie jest po prostu MVNO, jest to projekt działający na dokładnie tych samych zasadach, które obowiązują w sieci Play, z odróżnieniem ofert oraz telefonów.

 

Pierwsze startery RMB rozdano wszystkim uczestnikom wydarzenia Red Bull X-Fighters w Poznaniu, których było około 40 tysięcy. Według wcześniejszych zapowiedzi numery telefonów miały rozpoczynać się od "diabelskiego" 666, jednak tak się nie stało. Jak jednak widać na poniższych slajdach, te numery są zarezerwowane dla użytkowników Red Bull Mobile.

Oferta będzie obejmować nie tylko pre-paid, ale również abonament.

 

W ofercie pojawią się również dedykowane smartfony, brandowane logo RMB i będą to HTC Wildfire S, LG Swift Black (wersja White) oraz Red Bull Mobile One (ZTE Blade 2).


Dla klientów sieci Red Bull Mobile przygotowano również ciekawe gadżety, które będzie można zakupić zamiast telefonu. Takim gadżetem jest m.in. wodoodporna kamera HD.

 


 

A już dziś kolejna konferencja, w trakcie której Play ogłosi kampanie reklamową z udziałem Kuby Wojewódzkiego. Sieć Red Bull Mobile ma wystartować oficjalnie z dniem 1 września.

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie