Rekord Guinessa w pisaniu na Smartphone

Rekord Guinessa w pisaniu na Smartphone

Ludzie muszą kochać swoje urządzenia, że pobijają na nich rekordy Guinessa. Ostatni rekord w kategorii "Szybkość pisania na klawiaturze Swype" został pobity przez Melisse Thompson, która używając swojego Samsung Galaxy S przepisała tekst w ciągu 25,94s, pobijając tym samym rekord ustanowiony w Marcu b.r. który wynosił 35s. Ciekawostką może być, że rekord ten dwa dni później został pobity przy użyciu zwykłej klawiatury, nie Swype.

Bloger Brian Sweet na swoim blogu pochwalił się, że pobił rekord Melissy przepisując tą samą frazę na swoim iPhone bez użycia klawiatury Swype osiągając niecałe 22s. Tekst który został użyty do pobijania rekordów nie należy do najłatwiejszych:

 "the razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human".

Na  potwierdzenie pobicia rekordu Brian umieścił wideo, trzeba przyznać, że szybkość pisania jest na prawdę imponująca, może ktoś się pokusi i zabawi w pobicie tych rekordów? Poniżej wideo z tego wyczynu.

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie