Rogers nie będzie sprzedawał BlackBerry Z30

Rogers nie będzie sprzedawał BlackBerry Z30

BlackBerry Z30 ma mieć swoją kanadyjską premierę 15 października, tymczasem Globe and Mail donosi , że jeden z największych operatorów w tym kraju nie będzie sprzedawał najnowszego modelu BlackBerry.

Informacja jest o tyle zaskakująca, że Rogers zawsze wspierał BlackBerry i każdy kolejny model był przez tą sieć dystrybuowany. To Rogers również, jako jeden z pierwszych operatorów wprowadził do oferty BlackBerry Z10.

Zgodnie ze słowami rzeczniczki Rogersa, operator jest przekonany, że aktualna oferta smartfonów BlackBerry jest wystarczająca dla jego klientów. Czyżby?

Tymczasem pozostali operatorzy (m.in. Bell i Telus), oraz Best Buy i Future Shop zamierzają jednak dodać do swoich ofert BlackBerry Z30. Czy decyzja Rogersa nie jest przesadzona? Zawsze można zamówić choćby niewielką ilość smartfonów, byleby móc powiedzieć, że są w ofercie (tak robi choćby Play w Polsce). Czy Rogers ominie tylko ten jeden model BlackBerry, czy rozważa całkowite wycofanie jeżynek z oferty? Na razie nic więcej nie wiemy. Z pewnością wyniki sprzedaży nowego flagowca BlackBerry będą miały wpływ na dalszą współpracę nie tylko z tym operatorem.

via: crackberry /source: Globe and Mail

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie