Route 66 dla Samsung Wave w promocji

Route 66 dla Samsung Wave w promocji

Zurych - Szwajcaria, 23 sierpnia 2010 - Firma ROUTE 66 ogłosiła rozpoczęcie światowej kampanii dla użytkowników końcowych, skierowanej do każdego, kto posiada smartfon Samsung Wave. Kampania ta zaprasza wszystkich posiadaczy Samsunga Wave do ulepszenia swojego smartfonu GPS poprzez nabycie licencji nawigacyjnej ważnej na cały okres jego eksploatacji, przy czym jako bonus oferowane jest bezpłatne otrzymywanie przez okres 1 roku aktualizacji informacji o fotoradarach. 


 

Samsung Wave ,,powered" przez ROUTE 66
Samsung Wave, sztandarowy model spośród smartfonów oferowanych aktualnie przez Samsunga, jest pierwszym smartfonem GPS Samsunga wyposażonym w aplikację mapowo-nawigacyjną, zapisaną w pamięci tego telefonu. Ta aplikacja mapowo-nawigacyjna LBS firmy Samsung została opracowana w ścisłej współpracy pomiędzy Samsungiem a ROUTE 66. Ponieważ jest to aplikacja w pełni zintegrowana z systemem operacyjnym tego smartfonu opartego na otwartej platformie Bada, oferuje ona użytkownikowi bezkonkurencyjne doświadczenie nawigacyjne w porównaniu z aplikacjami Bada. Każdy posiadacz telefonu Samsung Wave może przez 30 dni bezpłatnie używać tej aplikacji, w pełni korzystając z jej funkcji. Oznacza to, że w czasie tego 30-dniowego okresu testowego Samsung Wave może służyć jako silny system nawigacyjny, z instrukcjami głosowymi udzielanymi na każdym zakręcie i wskazówkam zmiany kierunku wyświetlanymi na ekranie, zarówno podczas jazdy samochodem, jak i poruszania się pieszo. Ponadto dzięki tej aplikacji mapowo-nawigacyjnej użytkownik zawsze dokładnie wie, gdzie się znajduje i jak może dotrzeć do miejsc, w których jeszcze nigdy nie był. 

 

 

Bezpłatne aktualizacje informacji o fotoradarach przez 1 rok
Po upływie 30-dniowego okresu testowego następuje jednak automatyczne wyłączenie funkcji nawigacyjnej aplikacji mapowo-nawigacyjnej. Od tej chwili nie można już dłużej nawigować za pomocą Samsunga Wave, choć możliwe jest jeszcze przeglądanie w nim map całego świata. Aby zlikwidować to ograniczenie, ROUTE 66 lansuje dziś światową kampanię dla użytkowników końcowych, z następującym sloganem: "Ulepsz swój telefon Samsung Wave, nabywając teraz licencję nawigacyjną na cały okres eksploatacji telefonu i otrzymuj BEZPŁATNIE przez 1 rok aktualizacje informacji o fotoradarach!" 
Kampania zaprasza wszystkich posiadaczy Samsunga Wave z całego świata do ulepszenia tego smartfonu GPS poprzez nabycie licencji nawigacyjnej na cały okres jego eksploatacji, przy czym jako bonus oferowane jest bezpłatne otrzymywanie przez 1 rok aktualizacje informacji o fotoradarach. 

 

 

 

4 najważniejsze powody, dla których warto dokonać ulepszenia
Można wymienić wiele powodów sprawiających, że ta skierowana do użytkowników końcowych kampania jest atrakcyjna dla posiadaczy Samsunga Wave. Z punktu widzenia użytkownika końcowego najważniejsze z tych powodów to: 
1. Korzystanie z zalet nawigacji w telefonie Samsung Wave przez cały okres jego eksploatacji.
2. Bezpłatne otrzymywanie przez 1 rok aktualizacji informacji o fotoradarach dla telefonu Samsung Wave, umożliwiających zapobieganie mandatom za przekraczanie prędkości. 
 3. Możliwość uniknięcia dodatkowych kosztów pobierania danych i roamingu podczas nawigacji, dzięki zapisaniu mapy na karcie pamięci telefonu Samsung Wave. 
4. Pełne wykorzystywanie możliwości telefonu Samsung Wave poprzez używanie wbudowanego w nim odbiornika sygnałów satelitarnych GPS. 

Oferta nie do odrzucenia
"Ta skierowana do użytkowników końcowych kampania oferuje milionom posiadaczy Samsunga Wave na całym świecie możliwość doświadczania siły smartfonu jako w pełni funkcjonalnego urządzenia nawigacyjnego, nie tylko w czasie 30-dniowego okresu testowego, lecz również przez cały okres eksploatacji tego telefonu. Ponadto to oferowane ulepszenie pozwala zmienić telefon Samsung Wave z niepokładowego nawigatora na nawigatora pokładowego. Oznacza to, że nieprzewidywalne koszty pobierania danych i roamingu podczas nawigowania zostaną zredukowane do absolutnego minimum!", mówi pan Daniel Danila-Bekesi, Senior Communication Manager z ROUTE 66. "Ponadto ulepszenie to zwróci się już, jeżeli pozwoli ono zapobiec chociażby tylko jednemu mandatowi za przekroczenie dozwolonej prędkości, dzięki otrzymywanym co tydzień bezpłatnym aktualizacjom informacji o fotoradarach. To przecież oferta nie do odrzucenia!"

Aby móc skorzystać z oferty tej kampanii, posiadacze Samsunga Wave mogą albo pomocą swojego smartfonu na stronę www.66.com/samsung/wave/help w swoim smartfonie, albo za pomocą komputera na stronę www.66.com/samsung, by wybrać na niej kraj lub region, w którym chcą nawigować, po czym 
dokonać transakcji zakupu za pośrednictwem zabezpieczonego systemu płatności ROUTE 66.

O ROUTE 66
W ROUTE 66 pasjonujemy się opracowywaniem inteligentnych i łatwych w użyciu rozwiązań nawigacyjnych. Jako pionier na rynku mobilnej nawigacji ROUTE 66 jest nowatorskim dostawcą wiodącego oprogramowania nawigacyjnego dla urządzeń mobilnych, jaj również szerokiego wachlarza dodatkowych zwartości geograficznych i powiązanych miejscowo usług lokalizacyjnych(LBS). Prócz naszej siedziby w Pfäffikon (Szwajcaria) posiadamy biura w Europie Zachodniej, Europie Wschodniej i Azji, z których nasze produkty sprzedawane są na całym świecie. Więcej informacji można uzyskać, odwiedzając naszą witrynę internetową www.66.com. 

Objaśnienie
1) Skierowana do użytkowników końcowych kampania ma zastosowanie jedynie do posiadaczy smartfonu Samsung Wave z zainstalowaną fabrycznie kopią oprogramowania nawigacyjnego Samsung LBS. 
2) Skierowana do użytkowników końcowych kampania oferuje bezpłatne otrzymywanie przez 1 rok aktualizacji informacji o fotoradarach w wybranych krachach. 
3) Skierowana do użytkowników końcowych kampania ma ograniczony czas trwania i traci ważność w dniu 31 grudnia 2010 roku. 
 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie