Rozrywka - nowy portal multimedialny Ery

Rozrywka - nowy portal multimedialny Ery

Na portalu operator oferuje klientom produkty i usługi związane z multimediami.

Era uruchomiła nowy multimedialny portal ,,Rozrywka". Jest on integralną częścią strony www.era.pl oraz stanowi kolejny etap rozwoju istniejącego dotychczas portalu www.eraomnix.pl. Połączenie w jednym miejscu prezentacji oraz możliwości zakupu, zarówno usług głosowych, jak i usług multimedialnych, ułatwi klientom dostęp do naszej oferty.


Portal proponuje szeroki zakres nowoczesnych produktów i usług związanych z multimediami. Na jego stronach można zakupić do telefonu m.in. gry, tapety, wygaszacze, aplikacje oraz inne gadżety i usługi znajdujące się w ofercie Ery. Dostęp do oferty portalu ,,Rozrywka" jest bardzo prosty dzięki zastosowaniu przyjaznego i przejrzystego układu zakładek. Wybrane produkty użytkownicy mogą nabyć po zalogowaniu się, wykorzystując do tego hasła posiadane dotychczas. Dodatkowo uzyskują dostęp do oferty przeznaczonej dla wybranego przez siebie modelu telefonu. Koszt zakupionych produktów będzie doliczony do ich rachunku. Ponadto, wszystkie produkty na portalu ,,Rozrywka" są również udostępnione bez konieczności logowania się do niego dzięki możliwości zakupu przez SMS Premium. Portal ,,Rozrywka" znajduje się na stronie www.era.pl/pl/indywidualni/rozrywka.

Wraz ze zmianami na stronach internetowych, została odświeżona także wizualizacja portalu mobilnego, z którego można korzystać na telefonach komórkowych. Dzięki swej prostocie i zastosowaniu przejrzystego układu z przyjazną nawigacją nowe strony ładują się szybciej. Na stronie głównej portalu prezentujemy najnowsze gadżety oraz obowiązujące promocje, dzięki którym każdy użytkownik Ery będzie mógł pobrać ulubione dzwonki, gry lub filmiki video wprost na swój telefon. Specjalne miejsce zyskała także kategoria TV, dostępna już z pierwszego poziomu menu. Jest to odzwierciedlenie coraz większej liczby telefonów multimedialnych, jakimi dysponują użytkownicy naszej sieci. Teraz będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do informacyjnych i rozrywkowych serwisów wideo. Aby wejść na nowy portal mobilny, należy w przeglądarce telefonu wpisać adres http://wap.era.pl lub wysłać kod ERA na darmowy numer 8008.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie