Samsung D780. Kolejny dual sim już w Polsce!

Samsung D780. Kolejny dual sim już w Polsce!

Potwierdziły się informacje AllCalls.pl - Samsung wprowadza na rynek drugi telefon z serii DUOZ

Tym razem funkcjonalność obsługi dwóch kart SIM została zamknięta w klasycznej, jednobryłowej obudowie.


Po sukcesie modelu D880, Samsung prezentuje drugi z serii DUOZ telefon dualny, który obsługuje dwa różne numery jednocześnie. W odróżnieniu od swojego poprzednika, Samsung Duoz D780 został skierowany do zwolenników klasycznej, jednobryłowej obudowy, która wyróżnia się stosunkowo niewielkimi wymiarami jak na model kryjący w sobie 2 karty SIM - telefon posiada zaledwie 16,5 mm grubości. Dzięki temu nabrał również bardziej eleganckiego, solidnego charakteru.

Zasady korzystania z D780 pozostają niezmiennie proste: ponownie z boku obudowy telefonu umieszczono specjalny przycisk, który służy do wyboru karty SIM, z której chcemy korzystać. Wyświetlacz o wielkości 2,3 cala i 262 tys. kolorów pokazuje poziom zużycia baterii i zasięg każdej z kart. Telefon automatycznie wykrywa i pokazuje, na który z numerów nadchodzi rozmowa czy też który zarejestrował nieodebrane połączenie.

Użytkownik ma możliwość ustawienia sygnału zajętości, odrzucenia rozmowy czy też pozostawienia wiadomości na jeden z numerów w sytuacji, gdy realizowana jest rozmowa na drugiej karcie. Może również zawiesić rozmowę i odebrać drugie połączenie.

Samsung Duoz D780 został wyposażony w 2-megapikselowy aparat fotograficzny, odtwarzacz MP3 z radiem FM oraz 40 MB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD).
Seria telefonów DUOZ to pionierskie rozwiązanie na polskim rynku. Dzięki niej zniknął problem posiadania telefonu służbowego i prywatnego - wystarczy dualny telefon, który łączy dwa w jednym - dwie karty SIM w jednym urządzeniu.

Sugerowana cena detaliczna:599 zł

Specyfikacja Samsung D780

? Standard EDGE 900/1800/1900 MHz
? Aparat fotograficzny 2 megapiksele + 4x zoom cyfrowy
? Wyświetlacz: TFT, 262 tys. kolorów (2,3");
? Odtwarzacz muzyczny: MP3 / AAC / WMA + radio FM
? Odtwarzacz wideo: MPEG4, H.263
? BT 2.0, USB 2.0 (Full Speed)
? Czas rozmowy: do 3h
? Czas czuwania: do 250 godzin
? Pamięć: 40 MB + czytnik kart microSD
? Rozmiary: 115.1 x 49.6 x 16,5 mm/108.7g
? Mobile Tracker
? Tryb offline
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie