Samsung Galaxy Note 10.1 ?

Samsung Galaxy Note 10.1 ?

Samsung to wyjątkowo płodny producent Androidowych gadżetów. Jak dla mnie to trochę przesadzają z tą ilością wypuszczanych na rynek produktów, nie wiele się od siebie różniących, no ale co ja tam wiem :) Tymczasem jak przeczytać można na oficjalnej ulotce Samsunga promującej ich Developers Day na MWC, zaprezentowane tam zostaną nowe urządzenia, a wśród nich znajdzie się m.in. Wave 3 ale również Samsung Galaxy Note 10.1. Czyżby kolejny tablet?

 Ulotka ta szybko została usunięta z oficjalnej witryny, co może oznaczać że był w niej błąd, albo ktoś dostał po ... palcach za rozpędzenie się w publikowaniu informacji, które nie miały ujrzeć światła dziennego do samych targów.

 

 

 

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie
bMal
83.14.11.* 2012-03-15 20:46
Ja tak w grudniu 2008 roku zakupiłem telewizor z serii 7, który według zapewnień serwisu Samsung (dowiadywałem się przed zakupem )miał mieć Mpg4. Kiedy po czasie zwróciłem się do firmy Samsung z reklamacją, że zostałem wprowadzony w błąd przez ich serwis to otrzymałem odpowiedź że w 2008 roku Samsung nie miał obowiązku produkowania telewizorów w tym standardzie.