Samsung Galaxy S WiFi 4.0 wchodzi na scenę

Samsung Galaxy S WiFi 4.0 wchodzi na scenę

Samsung wprowadza innowacyjny odtwarzacz multimedialny zainspirowany rodziną produktów GALAXY. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 ,,Smart Player" to najnowsza propozycja wciąż poszerzającej się oferty produktów GALAXY opartych na oprogramowaniu Android. Urządzenie GALAXY S WiFi 4.0, dostępne z 4-calowym wyświetlaczem Super Clear LCD, daje dostęp do świata aplikacji i mobilnej rozrywki.

Bazując na światowym sukcesie Samsung GALAXY S, Samsung stworzył urządzenie, które łączy w sobie wszystkie bogate funkcje poprzednika, nie wiąże się jednak z kosztami rozmów telefonicznych. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 zapewnia nieustanną rozrywkę dzięki komunikacji wideo wykorzystującej technologię VoIP oraz urozmaiconym funkcjom odtwarzania filmów i muzyki z obsługą wielu kodeków.  

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 to idealny produkt dla wielbicieli multimediów, którzy podążają za nowymi trendami na rynku przenośnych urządzeń multimedialnych - powiedział J.K. Shin, Prezes i Dyrektor działu komunikacji mobilnej w Samsung Electronics. - Wśród osób znajdujących się w ciągłym ruchu istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na dostęp do aplikacji i multimediów. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 umożliwia korzystanie z aplikacji i funkcji rozrywkowych dostępnych na smartfonach Samsung GALAXY S w przystępnej cenie.

 

 

 

VoIP i bogactwo aplikacji

Wyposażony w WiFi 802.11 b/g/n i oparty na systemie operacyjnym Android 2.2 (z możliwością aktualizacji do 2.3 Gingerbread po premierze handlowej), Samsung GALAXY S WiFi 4.0 umożliwia dostęp do milionów aplikacji, całej gamy treści multimedialnych oraz innowacyjnych usług mobilnych. Obsługa VoIP za pomocą Skype'a umożliwia prowadzenie rozmów wideo poprzez WiFi, natomiast dostęp do serwisów społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook, pozwala utrzymywać kontakt z tymi, którzy są dla nas ważni. Usługa wideo Qik pozwala bez trudu nagrywać filmy i dzielić się nimi w Internecie z rodziną i przyjaciółmi.

Dzięki dostępowi do ponad 230 000 aplikacji dostępnych na Android Market Samsung GALAXY S WiFi 4.0 można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym rozszerzeniem funkcjonalności urządzenia jest obsługa GPS umożliwiająca korzystanie 
z map Google i aplikacji nawigacyjnych.

Filmy i zdjęcia HD

Aparat i kamera pozwalają rejestrować wysokiej jakości filmy i zdjęcia, którymi można następnie podzielić się z innymi. Obecnie Samsung GALAXY S WiFi 4.0 obsługuje format DivX HD, umożliwiający odtwarzanie filmów w standardzie HD. Filmy i programy telewizyjne oglądane na dużym wyświetlaczu Super Clear LCD zachwycają wyrazistością 
i intensywnością. Dzięki obsłudze różnych kodeków, w tym m.in. MPEG4, H264, DivX, XviD, WMV, urządzenie pozwala odtwarzać niezliczoną liczbę dostępnych w Internecie materiałów.

Doskonałość dźwięku

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 ,,Smart Player" stawia przede wszystkim na rozrywkę, umożliwiając użytkownikom cieszenie się najwyższą jakością dźwięku i obrazu. Technologia Samsung SoundAlive(TM) zapewnia niezrównaną jakość dźwięku, z głębszymi basami i większą klarownością, dzięki czemu można usłyszeć swoje ulubione utwory tak, jak chciał artysta. Bawiąc się w większym gronie, warto skorzystać z wbudowanego głośnika stereo, który pozwala posłuchać muzyki niezależnie od miejsca, w którym się przebywa.

 

 Specyfikacja techniczna Samsung GALAXY S WiFi 4.0

System operacyjny

 Android 2.2 Froyo

 (możliwość aktualizacji do 2.3 Gingerbread po premierze handlowej)

Wyświetlacz

 4-calowy 800x480 WVGA Super Clear LCD

Procesor

 Procesor 1 GHz

Aparat

 Główny (tylny): Aparat 3,2 MP z AF

 Przedni: VGA

Kamera

 Kodek: MPEG4 /H.264 / DivX/ XviD/ WMV

 Odtwarzanie: wideo HD 720p (30 kl/s)

Odtwarzanie Audio

 MP3, WMA9, Ogg, Flac, AAC

 Wyjście słuchawkowe 3,5 mm i głośnik stereo

 Radio FM stereo, Dyktafon

Dodatkowe funkcje

 Android Market(TM)

 Receiver

 Dostęp do serwisów i usług Google

 ThinkFree: przeglądarka/edytor dokumentów

 GPS

Łączność

 Bluetooth 3.0

 USB 2.0

 WiFi 802.11 (b/g/n)

Sensor

 Położenia, cyfrowy kompas

Pamięć

 8 / 16 / 32 GB + microSD (do 32 GB)

Wymiary

 123,7 X 64,2 X 9,9 mm

Bateria

 1200 mAh

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zamieszczone w niniejszym dokumencie, w tym m.in. korzyści, wzornictwo, ceny, elementy, sprawność, dostępność i możliwości produktu, mogą ulec zmianie bez powiadomienia lub ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie