Samsung rozpoczyna aktualizację Galaxy S III do Androida 4.3

Samsung rozpoczyna aktualizację Galaxy S III do Androida 4.3

Niedawno koreański producent rozpoczął proces udostępniania aktualizacji do Androida 4.3 dla swojego flagowego Galaxy S 4. Dzisiaj natomiast rozpoczął się proces aktualizowania systemu do tej samej wersji w modelu S III, o czym informuje serwis  SamMobile . Przeskok będzie spory, ponieważ w wypadku starszych modeli (oprócz S III dotyczy to również Note II) Samsung zdecydował się pominąć Androida 4.2.
Aktualizacja jest więc przeprowadzana bezpośrednio z wersji 4.1.2 do 4.3 (co może skutkować większą niż zwykle ilością problemów, więc po instalacji dobrze będzie wykonać wipe).

Na jakie nowości mogą liczyć posiadacze zeszłorocznego flagowca? Między innymi odświeżony interfejs, nowe ustawienia systemowe z zakładkami u góry (jak w S4), wsparcie dla Galaxy GEAR i funkcji TRIM, odświeżony ekran blokady, możliwość przenoszenia aplikacji na kartę pamięci czy odświeżone programy Samsunga. Aktualizacja jest udostępniana stopniowo, na razie pojawiła się tylko w Irlandii. Więcej informacji oraz zrzuty ekranu znajdziecie u źródła.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie