Samsung rozpoczyna udostępnianie KitKata dla Galaxy Note II

Samsung rozpoczyna udostępnianie KitKata dla Galaxy Note II

Większość nowych urządzeń pokazywanych przez Samsunga działa już pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Także część zeszłorocznych otrzymała już stosowne aktualizacje. Nadal jednak są modele z obiecaną nową wersją systemu, które się jej jeszcze nie doczekały. Wśród nich między innymi Galaxy S III oraz Galaxy Note II. Oczekiwanie posiadaczy tego drugiego modelu już powoli dobiega końca.

Jak informuje serwis  SamMobile , koreański producent właśnie rozpoczął udostępnianie aktualizacji do KitKata dla Galaxy Note II użytkownikom mieszkającym we Francji. ROM oznaczony jest symbolem N7100XXUFND3, bazuje na Androidzie 4.4.2 i przeznaczony jest dla modelu N7100. Ze wstępnych "oględzin" systemu dokonanych przez redaktorów wspomnianego serwisu wynika, że Samsung nie zdecydował się na wprowadzenie rzucających się w oczy nowinek (nie licząc tych, które dodał sam KitKat).

Nową wersję możecie pobrać  stąd  i zainstalować ręcznie z pomocą ODINa (przy czym wtedy nie będziecie mieli wydania przeznaczonego dla naszego regionu) lub też poczekać kilka tygodni aż Samsung udostępni aktualizację również w Polsce.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie