Siemens Gigaset S795. USB i gigantyczna książka telefoniczna

Siemens Gigaset S795. USB i gigantyczna książka telefoniczna

Znakomita prezencja telefonu to już powszechny standard w rodzinie Gigaset. W S 795 mamy uniwersalne aplikacje, jakość dźwięku i precyzję w szczegółach.

To wszystko tworzy KLASYKA w wydaniu Siemensa. Luksusowy telefon z automatyczną sekretarką (nagrywa do 45 minut rozmów) oraz z graficznym wyświetlaczem. Jest idealnym narzędziem zarówno w domu, jak i w biurze.Gigantyczna książka telefoniczna zmieści 500 nazw i numerów. Wszystkie dane kontaktowe można synchronizować z komputerowym programem Microsoft Outlook. Zdjęcia i melodię można wgrać do telefonu za pomocą zintegrowanego interfejsu mini-USB oraz programu Gigaset QuickSync. Fotografie mogą być wykorzystane jako wygaszacz ekranu, tapety albo jako pokaz slajdów.

Telefon wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz (technologia TFT) o wielkości 1,8 cala. Po menu możemy poruszać się za pomocą 5-kierunkowego klawisza nawigacyjnego. Mamy identyfikację rozmówcy (CLIP), podświetlaną klawiaturę oraz tryb głośnomówiący i telekonferencje.Jest to aparat z najwyższej półki telefonów stacjonarnych. Nie wymieniałam podstawowych funkcji, bo one w tym przypadku są ,,oczywistą, oczywistością". Zachwyca elegancją, metalową obudową, piękną stylistyką. Cóż można chcieć więcej? Kosztuje dużo, na tą inwestycję trzeba wyłożyć co najmniej 322 złote. Będziemy mieć jednak pewność, że mamy w domu technologiczne cudo.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie