Smartfon dla każdego - HUAWEI IDEOS U8500

Smartfon dla każdego - HUAWEI IDEOS U8500

Warszawa, 31 maja 2011: Firma Huawei, światowy producent innowacyjnych rozwiązań mobilnych i infrastruktury telekomunikacyjnej dla operatorów, wprowadziła do sprzedaży w Polsce nowy smartfon HUAWEI IDEOS U8500. HUAWEI IDEOS U8500 to idealne urządzenie dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze smartfonami. Intuicyjny interfejs, duży ekran dotykowy, optyczny trackpad oraz szybka transmisja danych sprawiają, że korzystanie z multimediów, serwisów społecznościowych  i innych zasobów sieci jest naprawdę wygodne i łatwe. 

Smartfon HUAWEI IDEOS U8500 wyposażono w platformę Android 2.2(TM). Dzięki temu każdy może swodobnie rozbudować funkcjonalność urządzenia, a także dostosować je do swoich potrzeb, korzystając z ponad 100 000 aplikacji dostępnych na Android Market(TM).

HUAWEI IDEOS U8500 ma dotykowy ekran o przekątnej 3,2-cala wykonany w technologii pojemnościowej. Telefon wyposażono w aparat 3,2Mpix, odwarzacz plików MP3 i wideo oraz radio FM. Dostęp do szybkiego mobilnego Internetu i poczty e-mail umożliwiają technologie HSDPA oraz Wi-Fi. Dzięki zainstalowanej funkcji mobilnego hot-spota (przenośny punkt dostępowy) można do telefonu podłączyć bezprzewodowo przez Wi-Fi do pięciu różnych urządzeń.

 

 

Często podróżujący użytkownicy, którzy szukają urządzenia umożliwiającego nawigację satelitarną, docenią zainstalowany w telefonie moduł GPS, aplikację do nawigacji (w wersji trial) i cyfrowy kompas. Mocną stroną urządzenia, poza multimediami i platformą Android 2.2(TM), jest cena - HUAWEI IDEOS U8500 jest jednym z najbardziej przystępnych smartfonow dostępnych na rynku.

Dostępność
HUAWEI IDEOS U8500 jest dostępny obecnie w ofercie operatora PLAY. W najpopularniejszych taryfach All Inclusive MAX można kupić ten smartfon już za 1 zł.

Specyfikacja HUAWEI IDEOS U8500
-  3,2-calowy ekran dotykowy TFT, 262 tys. kolorów, pojemnościowy
-  Platforma: Android(TM) 2.2 z dostępem do Android Market(TM);
-  Moduły: Wi-Fi, Bluetooth 2.0+ A2DP;
-  Transmisja danych: HSDPA: do 7,2 Mbit/s
-  Optyczny trackpad
-  Porty: gniazdo na karty micro-SD (do 16GB); microUSB; standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5mm mini-jack;
-  Kolorowy aparat cyfrowy o matrycy 3,2 Mpix;
- Wbudowany GPS, akcelerometr (G-Sensor), kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie