Smartfony są stworzone do Internetu

Smartfony są stworzone do Internetu

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego T-Mobile w promocjach abonamentowych wprowadza nową ofertę multimedialną ze swobodnym dostępem do Internetu. We wszystkich wysokościach abonamentu użytkownicy otrzymają na stałe bezpłatnie dodany optymalny dla smartfonów pakiet 250 MB. Po wykorzystaniu tego pakietu, jak zawsze w T-Mobile, można nadal bezpłatnie surfować po sieci ze zmniejszoną prędkością łącza. Zastosowane przez T-Mobile rozwiązanie w pełni zabezpiecza użytkowników przed niespodziewanymi kosztami związanymi z transferem danych ponad dostępny limit.

 

Niezależnie od bezpłatnego pakietu 250 MB wliczonego w opłatę abonamentową użytkownik będzie mógł zwiększyć ilość dostępnych danych do 500 MB, 1 GB, 2 GB, czy nawet 5 GB. Za każde przejście na kolejny wyższy pakiet danych użytkownik będzie płacił o 9 złotych wyższy abonament.

 

Oferta multimedialna została przygotowana specjalnie dla nabywców smartfonów. Nowa promocja umożliwia zakupienie tych nowoczesnych urządzeń za złotówkę we wszystkich wysokościach abonamentu. Najlepszym przykładem takiego smartfona jest T-Mobile move, który będzie dostępny za złotówkę w abonamencie już za 35 złotych z wliczonym pakietem danych.

Więcej informacji o promocji jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie