Sony nareszcie podaje termin udostępnienia Lollipopa dla Xperii

Sony nareszcie podaje termin udostępnienia Lollipopa dla Xperii

Podczas konferencji Sony na tegorocznych targach CES nareszcie padł jakiś termin udostępnienia aktualizacji do Androida 5.0 dla smartfonów tego producenta. Niestety, dotyczy on na razie jedynie najnowszej Xperii Z3, więc posiadacze starszych modeli nadal muszą czekać na jakiekolwiek wieści. Kiedy natomiast właściciele Z3 będą się cieszyć nowym Androidem?

Jak informuje serwis  AndroidGuys , według zapowiedzi przedstawicieli firmy, proces udostępniania aktualizacji systemu ma rozpocząć się w lutym. Przy czym jeśli kupiliście telefon od operatora, należy wziąć poprawkę na opóźnienie dodane przez niego. Sony nie podało czy przy tej okazji doda jakieś nowości od siebie, ani jak będzie wyglądała ich nakładka (tak samo jak wcześniej, czy może jednak zdecydują się wykorzystać Material Design).

Mimo tego, jeśli HTC uda się dotrzymać swojej obietnicy i w styczniu udostępni aktualizację dla posiadaczy modeli One z nakładką Sense, to w tym roku Sony będzie mogło się poszczycić tytułem jednego z ostatnich bardziej renomowanych producentów udostępniającego aktualizację dla swoich flagowców. LG i Samsung już udostępniły Androida 5.0 ze swoimi nakładkami dla najnowszych flagowców, a HTC według planu ma to zrobić jeszcze w styczniu.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie