Spadają ceny połączeń w IPCall

Spadają ceny połączeń w IPCall

Prawie 20% mniej do sieci komórkowych oraz prawie 25 % mniej do sieci stacjonarnych

Od 4 listopada 2008 za połączenia z numerem sieci komórkowej użytkownicy IPCall.pl zapłacą prawie 20% mniej do sieci komórkowych oraz prawie 25 % mniej do sieci stacjonarnych.


Ceny połączeń komórkowych do sieci Era , Plus i Orange z prezentacją numeru będą wynosiły 0,50 zł brutto za minutę połączenia a do sieci Play - 0,60 zł brutto za minutę. To dużo mniej w porównaniu z cennikami operatorów stacjonarnych oraz inni operatorzy VOIP i mniej niż wynoszą stawki za połączenia pomiędzy sieciami komórkowymi.

Połączenia do sieci stacjonarnej w ramach standardowego cennika IPCall.pl wynoszą obecnie 0,05 złotych brutto minuta. I jest obecnie najniższą stawką wśród operatorów stacjonarnych i VOIP.

Obniżając ceny połączeń komórkowych z prezentacją numerów, IPCall.pl chce przekonać kolejnych klientów do korzystania z telefonii internetowej VoIP świadczonych przez IPCall.pl .

Obecnie ceny połączeń międzynarodowych w sieci IPCall.pl wynoszą już od 5 groszy za minutę, a rozmowy w ramach sieci są darmowe. Operator zaoferował również możliwość łączenia się z numerami 0800, 0801, 0804.
telefonia voip, ipcall
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie