Spora aktualizacja czytnika Press

Spora aktualizacja czytnika Press

Na początku tego roku  opisywaliśmy  nowy czytnik RSSów dla Androida o nazwie Press. Pod względem interfejsu dorównywał on Reederowi, uważanym przez wielu za ideał tego typu aplikacji. Oferował też kilka przydatnych funkcji jak obsługa gestami czy "wyciąganie" pełnych tekstów artykułów. Kilka dni temu pojawiła się spora aktualizacja wprowadzająca sporo zmian.
 
 
   
 
Przede wszystkim odświeżono interfejs - został uproszczony i jest również nieco bardziej płaski, dzięki czemu lepiej pasuje do stylu oprogramowania od Google. Oprócz tego, twórcy dodali ciemny motyw, z czego zapewne ucieszą się osoby czytające sporo w nocy. Pojawiła się też opcja ustawienia preferowanej usługi typu read-it-later, dzięki czemu jednym tapnięciem możemy przesłać do niej wybrany tekst.
 
   

Twórcy postanowili także udostępnić możliwość skorzystania z nowego trybu Immersive podczas czytania, który został dodany przez Google w Androidzie 4.4. Wystarczy go włączyć w ustawieniach i za każdym razem po otwarciu wybranego tekstu paski statusu i nawigacji zostaną ukryte. Poza tym dodano kilka nowych gestów oraz tłumaczenia na kilka języków (w tym na polski, choć jeszcze nie skończone).

Najnowszą wersję Press możecie kupić za około 10 zł w  Google Play .
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie