Spora aktualizacja Tapatalka dla Androida oraz iOS

Spora aktualizacja Tapatalka dla Androida oraz iOS

Twórcy popularnej aplikacji Tapatalk, która służy do korzystania z for internetowych na urządzeniach mobilnych, nie przestają intensywnie pracować nad nowymi funkcjami dla niej. Nie tak dawno dodali do wersji dla Androida nowy widok zbierający w jednym miejscu śledzone tematy ze wszystkich naszych for. Teraz przyszedł czas na kolejny krok.
 

  
 
W najnowszych wersjach dla systemów iOS i Android pojawiło się coś na kształt newsfeeda z Facebooka - lista tematów mogących nas zainteresować ze wszystkich for, na których się zarejestrowaliśmy. Oczywiście ze względu na dosyć młody wiek tej opcji, oferowane przez nią sugestie mogą nie być najbardziej trafne, ale z czasem sytuacja powinna się poprawiać. 
 
 

Oprócz tego, posiadacze Androida powinni się ucieszyć z długo oczekiwanej aktualizacji edycji dla tabletów. Posiadacze wersji dla iOS natomiast otrzymali nieco odświeżony interfejs. W obu wydaniach zmieniła się także ikona programu. Warto też wspomnieć, że jak na razie aktualizacji doczekał się jedynie płatny Tapatalk Pro ( App Store  |  Google Play ). Wersje darmowe wciąż czekają.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie