Sporo zmian w aplikacja Google+ dla Androida

Sporo zmian w aplikacja Google+ dla Androida

Kilka dni temu Google rozpoczęło stopniowe udostępnianie nowej wersji klienta Google+ dla Androida. Wprowadza ona kilka ważnych nowości. Przede wszystkim, pojawiła się w końcu opcja szybkiego przełączania pomiędzy kilkoma kontami oraz stronami w panelu wysuwanym z lewego brzegu ekranu. Poza tym, dodano możliwość wyświetlania zdjęć z usługi Google Drive bezpośrednio w programie.

 
Znacząco ulepszono również funkcję udostępniania lokalizacji. Teraz możemy udostępnić wybranym kręgom nasze dokładne położenie, innym tylko miasto, w którym przebywamy, a jeszcze innym w ogóle zablokować dostęp do danych tego typu. Z kolei w widoku mapy ze znajomymi w końcu pojawiła się informacja ile czasu minęło od aktualizacji lokalizacji naszych znajomych.


Z drobniejszych zmian warto wymienić ostateczne uśmiercenie Google+ Messengera na rzecz Hangoutów czy opcję odświeżania listy wpisów przez przeciągnięcie palca w dół ekranu. Dodano również obsługę kont biznesowych (Google Apps). Aplikację możecie pobrać za darmo z Google Play (lub z Android Police , jeśli jeszcze nie otrzymaliście aktualizacji).

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie