Sporo zmian w kliencie Foursquare dla Androida

Sporo zmian w kliencie Foursquare dla Androida

Na początku grudnia ukazała się nowa wersja oficjalnego klienta Foursquare dla tego systemu, która zawierała całkowicie odświeżony interfejs oraz kilka nowych funkcji. Kilka dni temu podobna aktualizacja zawitała do posiadaczy urządzeń z Androidem. Największą nowością jest także odświeżony interfejs, ale twórcy dodali też kilka drobnych nowości. 
 
 
  
 
Zacznijmy od wyglądu - interfejs programu został "spłaszczony" - zniknęły gradienty czy wypukłe przyciski. Oprócz tego, na stronach miejsc w których się meldujemy na pierwszy plan wysunięto ich zdjęcia - zajmują one teraz sporą część górnej połowy ekranu. Teraz czas na nowe funkcje - dodano między innymi znaną już z iOS funkcję pokazującą nam ciekawe informacje z okolicy - opinie czy wiadomości o zniżkach. Aplikacja wydaje się również działać nieco szybciej.
 
Zabrakło natomiast powiadomień o ciekawych miejscach w okolicy, gdy aplikacja działa w tle (pojawiły się ostatnio w wydaniu dla iOS). A przynajmniej twórcy nigdzie się nie pochwalili ich dodaniem. Ja w każdym razie żadnego jeszcze nie dostałem. 

Nową wersję możecie pobrać za darmo z  Google Play .
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie