Świąteczna gorączka. Zagraj z MOBILKING

Świąteczna gorączka. Zagraj z MOBILKING

Z pozoru niewinny wyjazd do supermarketu najczęściej zamienia się w prawdziwy koszmar

Po sukcesie gier flashowych ,,Wyklep pupcie", ,,Strażaczka" i ,,Dziewczyny robią numerek", w które zagrało kilkadziesiąt tysięcy internautów, MOBILKING odpala nową, unikalną grę zatytułowaną "Świąteczna gorączka"


Świąteczne zakupy to istna szopka - wie o tym każdy Prawdziwy Facet. Z pozoru niewinny wyjazd do supermarketu najczęściej zamienia się w prawdziwy koszmar...

Dzięki komputerowi podłączonemu do Sieci możesz zminimalizować stres i frustracje związane z zakupową wyprawą, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody.

,,Świąteczna gorączka" to gra, w której każdy Prawdziwy Mężczyzna może wykazać się umiejętnościami omijania sklepowych pułapek. Jesteś mistrzem w parkowaniu samochodu na zatłoczonym i zaśnieżonym parkingu? Niestraszna Ci szaleńcza jazda wózkiem między półkami sklepowymi? Zawsze jesteś pierwszy w kolejce do kasy? Ta gra jest stworzona dla Ciebie!

Najlepszych w wirtualnym pokonywaniu szału zakupowego MOBILKING nagrodzi atrakcyjnymi upominkami. Co tydzień do wygrania 128 super zestawów (gry PC ,,Need For Speed PRO Street" z kierownicą APOLLO, startery MOBILKING i wyjątkowy, piętnastomiesięczny kalendarz na końcówkę 2008 i cały 2009 rok). Łącznie przez 8 tygodni trwania konkursu (6 listopada - 27 grudnia) do zdobycia są aż 1024 nagrody! W ,,Świąteczną gorączkę" mogą zagrać wszyscy, ale to klienci MOBILKING zawsze wygrywają więcej.

W grę można zagrać na stronie www.sportrelax.pl
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie