Święta grzechu warte. Serwis specjalny MOBILKING

Święta grzechu warte. Serwis specjalny MOBILKING

Prawdziwi Faceci lubią święta, ale nienawidzą przedświątecznej gorączki przesiąkniętej komercją

Prawdziwi Faceci lubią święta, ale nienawidzą przedświątecznej gorączki przesiąkniętej komercją. Dla nich jest to czas stania w kilometrowych kolejkach, biegania za wymuszonymi prezentami oferowanymi w ramach rzekomych promocji, przedzierania się przez zapocone tabuny w sklepach, walki o każdy metr w korkach na drogach i przede wszystkim zszarpanych nerwów. Myślisz tak samo jak oni? Wejdź na www.mobilking.pl/swieta/. Pomożemy Ci przetrwać ten straszny okres przedświąteczny!


Polubiłeś grę ,,Świąteczna gorączka"? W takim razie na pewno spodoba Ci się nasz nowy serwis ,,Święta grzechu warte". Ciekawe gry, zabawne sondy - wszystko będące parodią świątecznej pogoni za promocjami. Dowiedź się co inni Prawdziwi Faceci myślą o tym całym zgiełku przedświątecznym. Do 24 grudnia br. na podstronie ,,Świąteczny survival" opublikujemy łącznie 6 sond, w których będziesz mógł wziąć aktywny udział. Na początek zaproponuj najlepszy według Ciebie prezent dla Prawdziwego Faceta - może kiedyś marzenie się spełni...?

,,Świąteczna gorączka" to gra, w której każdy Prawdziwy Mężczyzna może wykazać się umiejętnościami omijania sklepowych pułapek i pseudo promocji. Jesteś mistrzem w parkowaniu samochodu na zatłoczonym i zaśnieżonym parkingu? Niestraszna Ci szaleńcza jazda wózkiem między półkami sklepowymi? Zawsze jesteś pierwszy w kolejce do kasy? Znasz te tricki i uniki? Ta gra jest stworzona dla Ciebie! Najlepszych nagradzamy!

Z pewnością zauważysz, że w naszym nowym serwisie www.mobilking.pl/swieta/ są dwie zamknięte jeszcze bramki. Niedługo przekonasz się dlaczego. Już wkrótce cała konkurencja padnie na kolana, kiedy MOBILKING pokaże na co go stać!
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
dramat
212.38.216.* 2008-11-25 09:53
ciekawe co sie kryje za tymi zamknietymi okienkami? bramka SMS? a moze jakies fajne sniezynki? z moze nowa oferta - MOBILKING sprzedaje telefomny. otwierajcie, otwierajcie
misiek84
83.24.160.* 2008-11-24 12:15
Heh, zaglądaliście na ten sajt? Mnie rozwala ta sonda na najgorszy prezent dla faceta :) Na razie o pierwsze miejsce walczą kąpielówki z lumpeksu z piwem bezalkoholowym… LOL :) Ciekawe co będzie pod tymi dwoma bramkami, których jeszcze mobilking nie otworzył???