Sygic AURA Professional na polskim rynku

Sygic AURA Professional na polskim rynku

Warszawa, 12 lipca 2010 r. - Firma Sygic wprowadziła na rynek polski program Sygic AURA Professional, który łączy zalety nawigacji GPS 3D z sieciami społecznościowymi. Program wykorzystuje mapy firmy TeleAtlas, rozbudowaną bazę danych POI, geotagowany serwis wiki i informacje z przewodników po mieście. AURA wyświetla rzeczywisty widok 3D uwzględniający wysokość i rzeźbę terenu oraz zabudowę, wykorzystując teksturowane modele budynków. Jako pierwsza używa technologii akceleracji 3D dostępnej na iPhonie, co przekłada się na szybkość i jakość trójwymiarowych wizualizacji.

 

Nawigacja charakteryzuje się szybkim mechanizmem wyliczania tras, oferuje asystenta pasa ruchu, informacje drogowe w tym ograniczenia prędkości i radary. Program umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie kontaktów z możliwością komunikacji telefonicznej. Mechanizmy społecznościowe pozwalają wymieniać informacje o ciekawych miejscach i obszarach z innymi użytkownikami programu. Program jest w pełni funkcjonalny w wersji offline, jednak pozwala znacznie poszerzyć zasób informacji korzystając z Internetu. Przechodząc w tryb online można sprawdzać status i lokalizację znajomych, pogodę, stan zakorkowania dróg, jak również wymieniać się, np. danymi miejsca spotkania. Nawigacja potrafi prowadzić zarówno po drogach, jak i chodnikach oraz ścieżkach w przypadku pieszych. Program oferuje informacje o ciekawych miejscach bazując na danych z renomowanych przewodników i wikipedii.


,,Nasze marzenie o stworzeniu programu AURA, który wyróżniałby się na tle całej konkurencji stało się rzeczywistością po 3 latach wytężonej pracy."- powiedział Michal Stencl, CEO, Sygic. ,,Aura to przyszłość serwisów działających na bazie lokalizacji. Umożliwia nawigację samochodową i pieszą a zarazem poznawanie miasta: atrakcji, miejsc noclegowych oraz klubów i restauracji."


AURA została zaprojektowana dla najnowszej generacji smartfonów i urządzeń nawigacyjnych, takich jak: iPhone, Google Android czy Windows Phone 7. Obecnie dostępna jest dla iPhone, wkrótce zostaną udostępnione pozostałe wersje.
 

Program do nawigacji Sygic AURA Professional (cała Europa)  dostępny jest dla urządzeń iPhone w cenie 69.00EUR  brutto.

Sygic 
Sygic zajmuje się tworzeniem, promowaniem i sprzedażą innowacyjnego oprogramowania nawigacyjnego GPS. Aplikacje Sygic Mobile Maps używane są na ponad 200 różnych urządzeniach i systemach operacyjnych takich jak iPhone, Symbian, Maemo, Android, Windows Mobile, Windows CE, Windows XP/Vista i Linux. Rewolucyjne oprogramowanie Sygic Aura jest już dostępne na telefony iPhone, a w niedalekiej przyszłości będzie dostępne na inne platformy. Oprogramowanie Sygic GPS/LBS jest dostępne na całym świecie w językach: angielskim, hiszpańskim, chińskim arabskim, rosyjskim, włoskim, polskim, itp. Sygic współpracuje z czołowymi firmami w przemyśle zajmującym się dostarczaniem cyfrowych map świata. Współpracuje też z czołowymi producentami telefonów, urządzeń typu PND i PMP, udostępniającymi najnowsze technologie na rynku. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.sygic.com

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie