Szybka ślicznotka od LG. Nowy telefon multimedialny KF310

Szybka ślicznotka od LG. Nowy telefon multimedialny KF310

Mocne zaplecze multimedialne zamknięte w subtelnej obudowie, funkcje internetowe, kamera i odtwarzacz muzyki - to wszystko w niepozornym telefonie LG KF310

Stylistyka aparatu to subtelne połączenie minimalistycznej formy - lśniącego wyświetlacza i gładkiej obudowy. Efektowne, błękitne podświetlenie klawiatury z pewnością będzie przyciągało zazdrosne spojrzenia na spotkaniu z przyjaciółkami. Taka kombinacja form gwarantuje, że telefon będzie miał duże szanse stać się jednym z naszych ulubionych akcesoriów.


Dzięki zastosowanej technologii UMTS telefon zapewnia dostęp do sieci WWW i możliwość oglądania materiału wideo w czasie rzeczywistym. Ulubione pliki muzyczne, zdjęcia, maile, możemy ściągać na telefon dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom opcji internetowych w telefonie.

Fani muzyki oraz osoby, które chociaż na chwilę będą chciały oderwać się od świata i odpłynąć w rytm ulubionej melodii mają możliwość ciągłego odtwarzania utworów aż do 8 godzin. Pamięć wewnętrzna telefonu o pojemności 50MB może dodatkowo zostać powiększona o 2GB, dzięki dodatkowej pamięci zewnętrznej - karcie micro SD, która może pomieścić nawet kilkaset piosenek.

Zastosowany w telefonie 2.0 mega pikselowy aparat fotograficzny pozwala użytkownikowi na fotografowanie widoków, jak i nagrywanie filmów. Wyjątkowości tego modelu dopełnia dwucalowy wyświetlacz. Funkcja pełnego ekranu, a przede wszystkim bardzo szybkie ładowanie plików wideo znacznie ułatwiają oglądanie uwiecznionych przed chwilą momentów.

Specyfikacja techniczna:

Konstrukcja:
Wymiary: 97x48x16,6 mm
Typ obudowy: Slider
Rozmiar ekranu: 2", 176x220
Waga: 95g
Aparat fotograficzny: 2.0 Mpix + VGA
Zoom Cyfrowy x2
Pamięć wbudowana: 50 MB
Pamięć zewnętrzna: (MicroSD) do 2GB

Muzyka:
Odtwarzacz muzyki MP3
Dzwonki: Polifonia 64 -tonowa
Obsługiwane formaty audio: MP3, AAC, AAC+, eAAC+, MIDI
Obsługiwane formaty video: MPEG4, H.263, H.264

Funkcje sieciowe:
Internet WAP 2.0/xHTML
Sieć: GSM/GPRS/EDGE/UMTS

Inne:
Bateria: Li-Ion 900mAh
Inne: SMS, EMS, MMS, V-MMS, E-mail


Sugerowana cena w dystrybucji detalicznej - 489 PLN.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie