T-Mobile zwraca koszty zakupu telefonu

T-Mobile zwraca koszty zakupu telefonu

Od 25 lipca br. T-Mobile wprowadza promocję ,,Zwrot pieniędzy za telefon", w której klienci będą otrzymywali zwrot kosztów zakupienia telefonu w ofercie Tak Tak - T-Mobile na kartę.

W ramach promocji klient będzie mógł zakupić zestaw składający się z telefonu oraz pakietu startowego z taryfą Nowy Tak Tak, z kwotą 5 złotych do wykorzystania. W ofercie będą dostępne następujące telefony:

Zestaw z telefonem

Cena zł

Wartość promocyjnego doładowania konta zł

Nokia C1-01

180

10

Nokia C2-01

270

15

Nokia X2-00

360

20

T-Mobile Move

450

25

Zwrot kosztów zakupu zestawu z telefonem będzie realizowany w postaci promocyjnych doładowań konta użytkownika. Pierwsze z nich nastąpi po wykonaniu pierwszego połączenia z karty SIM zakupionej w zestawie. Kolejne promocyjne doładowania będą przyznawane użytkownikowi przez 17 miesięcy kalendarzowych, po jednorazowym zasileniu konta w danym miesiącu kwotą minimum 25 zł.

Tak Tak - T-Mobile na kartę oferuje swoim użytkownikom również rok ważności konta i rok bezpłatnych rozmów z wybraną osobą w usłudze "Między Nami", a w ramach oferty ,,Max 500" możliwość otrzymania rabatu nawet do 500 zł, który będzie można przeznaczyć na nowy telefon lub na doładowanie konta.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie