Tańsze SMS-y i rozmowy zagraniczne do wybranego kraju w ofertach na kartę w Orange

Tańsze SMS-y i rozmowy zagraniczne do wybranego kraju w ofertach na kartę w Orange

Od 2 lipca wszyscy klienci ofert na kartę w Orange mogą korzystać ze znacznie tańszych rozmów międzynarodowych i SMS-ów. Aktywując usługę ,,Wybrany Kraj" zapłacą tylko 1 zł brutto za minutę rozmowy lub 30 groszy brutto za SMS.

Klienci mogą taniej dzwonić na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ować do 14 krajów: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Włoch.


Włączenie usługi następuje po wysłaniu SMS-a pod numer 244 o treści: AKT XX (XX - numer kierunkowy wybranego kraju). Z myślą o obcokrajowcach przygotowana została wersja w języku angielskim. Aby z niej skorzystać, należy wysłać SMS o treści ACT XX. Koszt SMS-a aktywacyjnego wynosi 5 zł z VAT, jednorazowa aktywacja włącza usługę na 30 dni.

Klienci, którzy zdecydują się na usługę ,,Wybrany Kraj" zawsze zapłacą jedną, płaską stawkę: 1 zł z VAT za minutę połączenia i 30 groszy z VAT za SMS. Oznacza to, że połączenia zagraniczne np. do USA będą nawet trzykrotnie tańsze.

Podobne rozwiązanie jest dostępne w ofertach postpaid i mix Orange. Usługa nazywa się ,,Wybrane Kraje" i umożliwia klientom wybór nawet 3 spośród 53 krajów świata, do których chcą dzwonić taniej.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie