Telefonia mobilna w Netii. Dla małych i średnich firm

Telefonia mobilna w Netii. Dla małych i średnich firm

Małe i średnie firmy mogą już korzystać z telefonii mobilnej Netii w ramach kompleksowej usługi OneOffice dla przedsiębiorstw

Małe i średnie firmy mogą już korzystać z telefonii mobilnej Netii w ramach kompleksowej usługi OneOffice dla przedsiębiorstw. Wraz z nią dostępne jest również innowacyjne rozwiązanie OnePhone, łączące telefonię komórkową i stacjonarną. Do 31 marca obowiązuje specjalna oferta, w której obowiązują jeszcze bardziej atrakcyjne ceny.


OneOffice to kompleksowa usługa telekomunikacyjna dla małych i średnich firm. W ramach jednej umowy i jednej faktury klienci otrzymują rozwiązanie zawierające: telefonię stacjonarną z linią zapasową, szybki internet, usługi hostingowe, pakiet bezpieczeństwa. Teraz mogą skorzystać także z oferty komórkowej i telefonii OnePhone. Jest to w pełni konwergentna usługa, łącząca funkcje telefonii komórkowej i stacjonarnej. Na początku była dostępna tylko dla klientów korporacyjnych Netii, a teraz, w ramach pakietu OneOffice, mogą z niej skorzystać również małe i średnie firmy.

OneOffice oznacza także oszczędność: klienci otrzymują darmowe połączenia pomiędzy numerami firmowymi i pomiędzy wszystkimi podmiotami, które zakupiły usługę, oraz korzyści skali wynikające z zakupu kilku usług u jednego dostawcy.

,,Netia dostarcza kompleksowe i proste w obsłudze rozwiązania, które pozwalają firmom koncentrować się na prowadzeniu biznesu a nie załatwianiem formalności z wieloma dostawcami rozwiązań teleinformatycznych. Kompleksowość rozumiemy dosłownie: jeśli typowa mała lub średnia firma ma OneOffice od Netii, nie powinna potrzebować niczego więcej w zakresie komunikacji i zabezpieczenia danych. Dlatego zdecydowaliśmy się uzupełnić OneOffice o telefonię mobilną i OnePhone" - powiedział Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządania produktami Home i SOHO/SME w Netii.

Specjalna oferta do końca marca

W ramach promocji, obowiązującej od 16 lutego do 31 marca, Netia oferuje specjalne ceny za każdego użytkownika OneOffice:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Liczba użytkowników Cena w promocji za użytkownika miesięcznie

(netto, przy umowie na 24 miesiące)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 189 zł
2 99 zł
3-6 89 zł
7-10 79 zł


W ramach pakietu klienci otrzymują:
- Internet: do 2 Mbit/s, router WiFi, stały adres IP
- telefon: 10 000 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe, linia zapasowa
- pakiet bezpieczeństwa
- hosting: miejsce na stronę www i konta email
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
Ala2010
78.30.78.* 2009-12-09 22:27
Mogliby z łaski swojej napisać czy przez telefonię mobilną rozumieją stabilny i dobrze znany VOIP czy inne cudo własnej twórczości. Gdy pofatygowałem się i starałem się uzyskać taką informację w BOK Netii, bardzo zagubiona pani nie było mi niestety w stanie odpowiedzieć na to kluczowe pytanie.
W jakim celu potrzebne mi takie informacje - no cóż - kto korzystał kiedyś z VOIP, dobrze wie jakie daje możliwości techniczne i dlaczego jest tak korzystny... Szkoda, że w Polsce oferta telekomów jest tak uboga i zainteresowani mogą jedynie szukać za granicą.