Telekomunikacja Polska porządkuje ofertę. Będzie mniej taryf

Telekomunikacja Polska porządkuje ofertę. Będzie mniej taryf

Od 1 marca 2009 roku TP rezygnuje ze sprzedaży niektórych starszych planów telefonicznych

We wrześniu 2008 roku Telekomunikacja Polska wprowadziła trzy zupełnie nowe plany doMowe, każdy w dwóch wersjach do wyboru. Wybrało je już ponad 500 tysięcy klientów TP. Poszerzenie oferty spowodowało jednak, że dla części klientów wybór stał się mało przejrzysty. By go uprościć, od 1 marca 2009 roku TP rezygnuje ze sprzedaży niektórych starszych planów telefonicznych.


W porozumieniu z Urzędem Komunikacji Elektronicznej TP zaprzestanie sprzedaży planów: weekendowy, wieczory i wekendy, 60, 250 oraz 2000. Jednocześnie, od 1 marca w ofercie dla klientów indywidualnych pozostaną plany: przyjazny, startowy oraz doMowe 60, 300 i 1200.

Taka oferta gwarantuje, że każdy klient znajdzie abonament odpowiadający jego potrzebom, a jednocześnie nie będzie musiał zastanawiać się nad niuansami różniącymi poszczególne plany. Do wyboru będzie miał specjalną ofertę dla osób korzystających z pomocy społecznej (plan przyjazny), abonament bez minut w cenie (startowy) oraz trzy nowoczesne plany doMowe z wliczonymi w abonament minutami do wykorzystania w sieciach stacjonarnych.

Klienci wycofywanych ze sprzedaży planów mogą nadal z nich korzystać. Oczywiście mają również możliwość przejścia na dostępne w ofercie plany TP. Po wybraniu innego abonamentu nie będą jednak mieli możliwości powrotu do wcześniejszej oferty.

Wszyscy zainteresowani mogą dodatkowo obniżyć koszty korzystania z telefonu domowego. By to zrobić wystarczy skorzystać z usług TP, takich jak: wybrane numery, rozmowy z rabatem, moja godzina i pakiet minut komórkowych.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie