TVN Meteo dostępne również dla Windows Phone

TVN Meteo dostępne również dla Windows Phone

Aplikacja pogodowa stacji TVN Meteo, która od jakiegoś czasu jest już dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz iOS, ostatnio zawitała także na słuchawki z mobilnymi okienkami. Jak donosi portal AntyApps , interfejs programu został przystosowany do stylu Metro. Wyszło jej na dobra i sprawiło, że w mojej opinii wygląda o wiele lepiej od wydań dla dwóch wspomnianych na początku platform.

 
TVN Meteo dla Windows Phone dostarcza nam podstawowe dane o aktualnych warunkach pogodowych, czyli między innymi temperaturze, ciśnieniu, wilgotności powietrza czy prędkości wiatru. Są również godziny wschodu i zachodu słońca oraz oczywiście prognoza na następne dwa tygodnie. Niestety, aplikacja nie oferuje prognozy godzinowej oraz pobierania danych dla naszej aktualnej lokalizacji (trzeba ręcznie wpisywać nazwę miasta do wyszukiwarki). Ten ostatni brak jednak ma zostać uzupełniony w jednej z nadchodzących aktualizacji.


Program jest dostępny do pobrania za darmo z Windows Phone Store i współpracuje z mobilnymi okienkami w wersji 7.x oraz 8.

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie