Ukryte opcje w aplikacji aparatu od Google

Ukryte opcje w aplikacji aparatu od Google

Kilka dni temu  pisaliśmy  o udostępnieniu przez Google swojej aplikacji aparatu dla wszystkich użytkowników z Androidem 4.4. Niestety, w porównaniu do wielu programów dostarczanych przez producentów urządzeń, ten od firmy z Mountain View ma bardzo mało trybów i ustawień. Wygląda jednak na to, że już wkrótce może to ulec zmianie. Otóż jak donosi serwis  Android Police , w paczce aplikacji wykryto fragmenty tekstu oraz ikony dodatkowych funkcji.

Otóż w plikach odnaleziono między innymi ciągi tekstu i ikony związane z trybami zaawansowanego aparatu (z opcjami zmiany dodatkowych parametrów, np. balansu bieli, znanymi ze starszej wersji programu), time lapse oraz szerokokątnego.  Pojawić miałaby się również opcja wyboru trybu focusa, rodzaju fotografowanej przez nas sceny czy ustawienia timera. Wśród fragmentów tekstu natrafić można również na wspomnienie efektów wideo czy opcji robienia zdjęć podczas nagrywania (obie funkcje nie są obecnie dostępne).

Inną ciekawą nowością, która jeszcze nie jest dostępna a odwołania do niej znalazły się w plikach aparatu Google to możliwość ustawienia zdjęć photo sphere jako animowanych tapet. Moglibyśmy wybierać spośród panoram zrobionych przez nas lub wyselekcjonowanych przez pracowników Google.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie