Ultimate Mortal Kombat 3 powstał w Polsce?

Ultimate Mortal Kombat 3 powstał w Polsce?

Pamiętacie prezentowaną kilka tygodni temu w newsach grę Ultimate Mortal Kombat 3 dla iOS? Co wy na to, jeśli powiemy Wam że grę tą dla mobilnego wydziału Electronic Arts stworzyła ekipa z Gdańska? To polski oddział francuskiej firmy Playsoft jest odpowiedzialny za tą konwersję pecetowego hitu sprzed lat. Firma ta podpisała kontrakt na tworzenie kolejnych mobilnych aplikacji, które już wkrótce trafią do AppStore. Oto komunikat prasowy na temat przyszłych i wykonanych już projektów.

 


"... Firma Playsoft z polskim oddziałem w Gdańsku podpisała umowy z kolejnymi znaczącymi klientami. Dzięki stale rozwijającym się nowym technologiom, firma tworząca gry i aplikacje mobilne podjęła współpracę m.in. z MTV - najpopularniejszą stacją muzyczną na świecie.Dla miłośników filmu będą zaś dostępne aplikacje z newsami dotyczącymi festiwalu w Cannes na platformę Android oraz iPhone'a. Playsoft kontynuuje również współpracę z jednym najpoczytniejszych francuskich dzienników "Le Figaro". Firma stworzyła już aplikacje do czytania i przechowywania artykułów na iPhone'a, iPad'a, platformę Windows Phone 7, Android, i Nokia OVI. Teraz przyszedł czas na najnowszą platformę WebOS firmy Hewlett-Packard.

Klientem Playsoftu została także należąca do Coca-Coli marka napojów owocowych Oasis (aplikacje na iPhone'a) oraz French Football Federation - Francuski Związek Piłki Nożnej (aplikacje i gry na Facebooka).

- Nowe kontrakty potwierdzają naszą wysoką pozycję wśród najlepszych mobilnych agencji we Francji. Dzięki temu możemy teraz rozwijać naszą działalność na polskim rynku i liczymy, że uda nam się osiągnąć podobny sukces - mówi Pierre Olivier Monteil, Studio Manager w Playsoft Polska..."

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie