Urządzenia wyposażone w AutoMapę wygrały Wielki Test Nawigacji

Urządzenia wyposażone w AutoMapę wygrały Wielki Test Nawigacji

Co szczególnie ważne, urządzenia z AutoMapą zwyciężyły zarówno w kategorii zestawów w cenie do 500 jak i 1000 złotych. Autorzy testu uzasadniając swój wybor podkreślili, że AutoMapa to program o największych możliwościach, który można w znacznie większym stopniu dopasować do potrzeb i oczekiwań użytkownika, a także ofertujący sześć darmowych aktualizacji danych w ciągu roku.

Warto podkreślić, że parametr ,,Ocena mapy" w teście stanowił aż 40% całościowej oceny zestawu, co pokazuje, jak kluczowym elementem dla sprawnej nawigacji jest dokładna i często aktualizowana mapa. AutoMapa otrzymała w sumie najlepsze noty (wszystkie powyżej 5.00), co potwierdza jej wysoką pozycję na rynku programow nawigacyjnych.

W kategorii urządzeń do 500 zł zwyciężył NavRoad NR360 z AutoMapą Polska XL. W kategorii od 500 do 1000 złotych, aż cztery czołowe lokaty zajęły zestawy z oprogramowaniem AutoMapa. Zwyciężył Blow GPS70Rbt z AutoMapą Europe, a tuż za nim znalazły się Peiying PY-GPS7004Bt, ModeCom Freeway MX i Aristo Voyager S500. 

Zestawom z oprogramowaniem AutoMapa przypadły również nagrody dla urządzeń o najlepszej jakości (Blow GPS70Rbt) jak i najlepszym stosunku jakości do ceny (Aristo Voyager S500)


---
O AutoMapie:

AutoMapa jest pierwszym polskim systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 1000 miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Umożliwia z niespotykaną dotąd precyzją nawigację zarówno po polskich jak i europejskich drogach. Jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań pozwala wyznaczać trasę z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line i zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad pół miliona dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI) oraz unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków ułatwiające kierowcy orientację w terenie sprawiają, że AutoMapa niezmiennie od niemal siedmiu lat pozostaje najbardziej zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej dostępnym na polskim rynku. Szczegółowe informacje na temat systemu nawigacji AutoMapa znajdują się pod adresem www.AutoMapa.pl
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie