VERTU Pure White. Śnieżnobiały luksus za 7 tysięcy euro

VERTU Pure White. Śnieżnobiały luksus za 7 tysięcy euro

Telefonów Pure White powstanie tylko 2500. W sieci sprzedaży VERTU kosztują około 6 800 euro

VERTU Pure Collection, to seria, w której obok tradycyjnych i tradycyjnie stosowanych elementów z najwyższej jakości skóry i szafirowego szkła, użyto również kolorowych spieków ceramicznych - nowoczesnego i innowacyjnego materiału. Kontrast połączenia podkreślony jest także poprzez idealny połysk ceramiki i widoczną strukturę skóry. Takie właśnie zestawienie, w sumie zaowocowało nowoczesną i unikatową formą nadzwyczaj eleganckich telefonów.


Jak mówi Frank Nuovo, projektant i wizjoner firmy ,,kolekcja Pure czerpie inspirację z prostoty formy. Te eleganckie przedmioty starają się sygnalizować swoją prostotę, ale zaskakują poprzez innowacyjne użycie spieków ceramicznych. One wydają się takimi, jakimi określa je nazwa kolekcji - czyste". Prezentowany model wykonany jest ze spieku ceramicznego w kolorze białym, co jeszcze bardziej podkreśla czystość i prostotę linii.

Doskonalenie procesów produkcyjnych związanych z uzyskaniem odpowiedniej jakości kolorowych spieków ceramicznych dla linii Pure zajęło firmie ponad dwa lata, ale to właśnie VERTU jako pierwsza w branży stosuje ją w swoich telefonach. Każdy z elementów ceramicznych był produkowany indywidualnie i do wytworzenia każdego z nich potrzeba było indywidualnego oprzyrządowania w trakcie procesu produkcyjnego. Odwrotna strona wszystkich przycisków telefonu jest pokryta specjalną warstwą, która łącznie z lakierem wypełniającym kontury znaków klawiatury zapewniają optymalną dyfuzję światła i widoczność znaków graficznych.

Każdy z telefonów VERTU jest zaprojektowany z perfekcją i ręcznie wykonany w zakładach firmy w Anglii, przez wysoko wykwalifikowany zespół rzemieślników firmy.

Model Pure White jest wyprodukowany w serii limitowanej do 2500 sztuk, dostępny w sieci sprzedaży firmy VERTU i oferowany w cenie ok. 6 800 euro.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie