W PLAY przeglądasz www bez limitu

W PLAY przeglądasz www bez limitu

d5f421514874e6c2f245830d948de675

Po raz kolejny PLAY wprowadza innowację w usłudze mobilnego Internetu - Play Online. Po usługach - ,,Nocny Transfer", która pozwala na nielimitowany transfer każdej nocy w godzinach 24:00-9:00 oraz ,,Pakiet Społecznościowy",czyli nielimitowany dostęp do portali społecznościowych - Facebook, NK, GoldenLine oraz LinkedIn - nadszedł czas na nielimitowane przeglądanie stron WWW.

 

FORMUŁA WWW jest przełomową usługą pozwalającą na przeglądanie stron WWW przez całą dobę bez limitu danych. Jest ona dostępna za 0 zł w wybranych taryfach - Nowy Play Online 15 GB, Nowy Play Online 20 GB oraz Play Online PRO (oferta z komputerami i tabletami).

 

W przypadku ofert skierowanych do biznesu - dedykowane taryfy to Nowy Play Online dla Firm 17 GB, Nowy Play Online dla Firm 30 GB oraz oferta z tabletami i komputerami Play Online dla Firm PRO.

 

,,Większość użytkowników Play Online wykorzystuje mobilny Internet do przeglądania stron internetowych - to zdecydowanie najczęstsza aktywność internautów. Zniesienie limitu z pewnością zwiększy komfort korzystania z Play Online" - mówi Bartosz Dobrzyński, Szef Marketingu PLAY.

 

Formuła WWW obejmuje ruch odbierany ze stron WWW typu tekst i zdjęcia, z aplikacji Flash oraz z aplikacji JAVA. Nie obejmuje streamingu audio/wideo ( np. Youtube ) połączeń szyfrowanych (HTTPS), VPN, P2P (np. torrenty, Skype).

 

Więcej informacji na  www.blogplay.pl  - blogu Marcina Gruszki Rzecznika Prasowego PLAY -  http://www.blogplay.pl/2013/02/play-jako-pierwszy-w-polsce-wprowadza-nielimitowane-przegladanie-stron-internetowych-formula-www/   oraz od jutra na stronie  www.play.pl

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie