Wakacyjny MOCNY PREZENT od MOBILKING

Wakacyjny MOCNY PREZENT od MOBILKING

MOCNY PREZENT to darmowe minuty lub SMS-y do wszystkich sieci dla każdego!

Już od dziś nowi jak i aktualni klienci MOBILKING mogą się spodziewać MOCNEGO PREZENTU - 30 minut na połączenia lub 100 SMS-ów za darmo. W połączeniu z jedną, niską ceną do wszystkich sieci bez ukrytych opłat jest to oferta nie do pobicia.


Wyjątkowa na polskim rynku akcja operatora dla prawdziwych facetów trwa do 31 sierpnia. Konta dotychczasowych klientów zostaną automatycznie doładowane w drugiej połowie lipca. Każdy nowy nabywca zestawu startowego będzie miał do dyspozycji aż 70 minut na połączenia lub 233 SMS-y do wszystkich sieci (20 zł ze startera + 15 zł z MOCNEGO PREZENTU). Prezent zostanie dostarczony dzień po aktywacji karty SIM, od połowy lipca. MOBILKING daje MOCNY PREZENT wszystkim bez wyjątku.

MOCNY PREZENT można przeznaczyć na każdą usługę świadczoną przez MOBILKING - np. na rozmowy, SMS, MMS, transfer danych lub serwisy mobilne. Usługi nowego operatora są dostępne dla ponad 99% Polaków, gdyż zasięg MOBILKING obejmuje 96% terytorium naszego kraju.

Ekstra doładowanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, ani jakimikolwiek innymi zobowiązaniami. Bonus w postaci 15 zł (z VAT) zostanie przyznany automatycznie dla każdego aktywnego numeru telefonu w sieci operatora. MOBILKING traktuje równo obecnych oraz nowych klientów.

Startery MOBILKING można kupić w całej Polsce, a sieć sprzedaży MOBILKING stale się powiększa. Obecnie karty operatora można nabyć w sklepach sieci Żabka, Auchan i TeleTorium, salonikach prasowych Kolporter, sklepach i komisach z telefonami komórkowymi.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
jens
83.24.91.* 2008-07-15 17:01
to sie chwali, mialo byc i jest! dobrze ze pamietaja o starych uzytkownikach, pozytywnie mnie zaskoczyli.
samurajum
83.24.90.* 2008-07-10 12:32
jeszcze lepszy jest konkurs mocne igrzyska, zwlaszcza nagrody ;) nie wiem jak wy, ale ja nie mialbym nic przeciwko motorkowi yamahy :))
lotos_t
83.24.163.* 2008-07-08 13:36
widze, ze mobilking obstawia nie tylko cycaste babki,ale tez praktyczny jest ;) dobrze, chwali sie... bardziej mi sie podoba niz smycze i plakaty ;)
Zobacz więcej komentarzy (10)