Weź LTE w Plusie i przetestuj za darmo!

Weź LTE w Plusie i przetestuj za darmo!

Plus wprowadza całkowicie darmowe testy mobilnego internetu. Od 15 lutego br. każdy może sprawdzić, jak w jego domu, biurze, na działce działa najszybszy mobilny internet na świecie - LTE. Możliwość bezpłatnych testów obejmuje również wybrane modele modemów HSPA+.

 

Obowiązująca od środy, 15 lutego br, promocja ,,testuj", to:

?         0 zł za aktywację,

?         0 zł za abonament przez pierwsze 30 dni przy zakupie modemu LTE,

?         0 zł za abonament przez pierwsze 7 dni, przy zakupie modemu HSPA+,

?         0 zł za rezygnację w ciągu 7 dni.

 

Każdy klient, zarówno indywidualny, jak i biznesowy, ma możliwość przetestowania modemu, anteny oraz internetu mobilnego oferowanego przez Plusa. Po podpisaniu 24-miesięcznej umowy w promocji ,,testuj" klienci nie ponoszą opłaty aktywacyjnej oraz abonamentowej za pierwsze siedem dni. To bezpłatny czas na testowanie usługi i podjęcie ostatecznej decyzji. W przypadku rezygnacji z oferty klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem.  Klienci, którzy zakupili modem LTE i będą kontynuowali umowę, po zakończeniu darmowego okresu na testowanie, otrzymują dodatkowo 23 dni bez opłaty za abonament.

Osoby, które po darmowym okresie testów zrezygnują z umowy nie będą już mogły ponownie skorzystać z promocji ,,testuj".

LTE to najszybszy internet mobilny, umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z prędkością do 50 Mb/s. Technologia ta jest porównywalna z ofertą najlepszych dostawców tradycyjnego internetu kablowego. Dzięki LTE ściągnięcie pliku mp3 o wielkości 5 megabajtów zajmie niecałą sekundę, a filmu o wielkości 1 GB niespełna 2 minuty. W zasięgu LTE sieci Plus znajduje się 22% populacji Polski.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie