Wiosenna przedsprzedaż Sony Ericsson Xperia(TM) arc

Wiosenna przedsprzedaż Sony Ericsson Xperia(TM) arc

Już dzisiaj wszystkich miłośników piękna i technologii czeka nie lada okazja. Od 16 marca w oficjalnym sklepie Sony Ericsson rozpoczyna się przedsprzedaż smartfonu Xperia(TM) arc.

 

 

Firma Net Sport, prowadząca oficjalny sklep Sony Ericsson - www.sonyericsson-sklep.pl - jako pierwszy dystrybutor wprowadza do przedsprzedaży smartfon Xperia(TM) arc. Wyróżniki tego modelu to piękny design, a w środku ukryta bestia technologiczna! Sensor Exmor R(TM) pozwala robić zdjęcia i nagrywać filmiki video w HD nawet przy umiarkowanym świetle, wyświetlacz z silnikiem Mobile BRAVIA(R), rozwijanym we współpracy z Sony, zapewnia krystalicznie czysty, ostry obraz, a łącze HDMI pozwala cieszyć się multimediami na dużym ekranie telewizora w jakości HD. Xperia(TM) arc oparta jest na najnowszym systemie Android 2.3 dla telefonów komórkowych, więc zapewnia dostęp do ponad 150 000 aplikacji, od Google Maps do tak popularnych jak np. gra Angry Birds.


Oferta wiosennej przedsprzedaży otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy w okresie od 16 do 29 marca złożą zamówienie w sklepie internetowym Sony Ericsson. Otrzymają oni zamówiony smartfon po 30 marca w promocyjnej cenie 1949 zł brutto. Cena w przypadku złożenia zamówienia po 29 marca będzie wynosiła 2149 zł.

Smartfony Xperia(TM) arc dostępne będą w przedsprzedaży przez dwa tygodnie. Sprzedaż w ofercie operatorskiej smartfonu Xperia(TM) arc rozpocznie się z początkiem kwietnia 2011. Więcej informacji o przedsprzedaży na stronie www.sonyericsson-sklep.pl Więcej informacji o smartfonie Sony Ericsson Xperia(TM) arc na stronie www.sonyericsson.pl

Sony Ericsson w październiku 2011 rok będzie obchodzić dziesiątą rocznicę powstania spółki joint venture pomiędzy firmami Sony i Ericsson. Przez lata działalności firma łączyła najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii komunikacyjnych ze światem rozrywki. W rezultacie powstała linia Xperia(TM)- najbardziej rozrywkowe smartfony na rynku telefonów komórkowych. Siedziba główna Sony Ericsson mieści się w Londynie, a działy marketingu i sprzedaży są w większości krajów świata. Fabryki produkcyjne znajdują się w Chinach, natomiast centra rozwoju produktów są w Chinach, Japonii, Szwecji i Dolinie Krzemowej w Kalifornii.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie