Wybieramy najlepsze aplikacje tego roku dla BlackBerry 10!

Wybieramy najlepsze aplikacje tego roku dla BlackBerry 10!

Koniec roku to czas podsumowania nie tylko sprzętowej części BlackBerry 10, ale także oprogramowania, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy trafiło na tę platformę. Nie pozostaje nam więc nic innego, niż zaprosić wszystkich do głosowania na swoje ulubione aplikacje!

Po długich namysłach zdecydowaliśmy się na siedem kategorii konkursowych - najlepszą grę, najlepszą aplikację użytkową, najlepszą nawigację, najlepszą aplikację rozrywkową, najlepszą aplikację społecznościową, najlepszy komunikator oraz najlepszą aplikację fotograficzną. Dla każdej z nich wybraliśmy kilka pozycji, o których było w tym roku najgłośniej lub które szczególnie przypadły nam do gustu. W niektórych kategoriach jest więc trochę mniej, a w niektórych trochę więcej propozycji, ale mamy nadzieję, że każdy odnajdzie tutaj swoich faworytów.

Po co to wszystko? Oczywiście po to, aby w przyszłości pomóc w wyborze nowym użytkownikom oraz aby za rok sprawdzić, czy dotychczasowi liderzy stanęli na wysokości zadania i poprawili swoje programy, czy może pojawili się nowi deweloperzy, z nowymi pomysłami, które pozwoliły im wspiąć się na sam szczyt?

Miłego głosowania! Głosy przyjmujemy do 30.12.2013 do godziny 23:59.

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie