Wycieka reklama Nokii 800

 

Wycieka reklama Nokii 800

Ostatecznie potwierdza nazwę smartfona z WP7 Coraz więcej wskazuje na to, że Nokia 800 zostanie oficjalnie zaprezentowana przez fiński koncern pod koniec bieżącego miesiąca.

Ostatni dowód właśnie nadszedł z Indii pod postacią fotografii plakatu, reklamującego dostępność smartfona Nokii działającego pod kontrolą Windows Phone 7 w sieci Airtel. Oczywiście plakaty te jeszcze nie pojawiły się na ulicach, a fotografia jest wyciekiem.

Nokia 800 będzie z wyglądu bardzo przypominać Nokię N9 (poza trzema klawiszami, które zostały wstawione zamiast dolnej części wyświetlacza). Poprzednio miała się nazywać Nokia Sun, jednakże tej nazwy na plakacie nie uświadczymy. Albo była to nazwa kodowa (choć ten sam sprzęt otrzymał też kryptonim Sea Ray), albo nazwa wersji urządzenia przygotowanej dla któregoś konkretnego operatora.

Niestety, nowy przeciek nie dodaje niczego do informacji o specyfikacji Nokii 800. Jest ona już i tak dość dobrze znana – flagowy telefon Nokii z Windows Phone ma posiadać wyświetlacz AMOLED w rozdzielczości WVGA o rozmiarze 3.7 cala, procesor 1.4 GHz i plastikową obudowę – miejmy nadzieję, że wykonaną w tej samej technologii głębokiej koloryzacji plastiku co N9.

Według niektórych doniesień, do oficjalnego zaprezentowania telefonu przez Finów pozostało nam około dwóch tygodni. Jeśli więc chodzi o więcej szczegółów dotyczących specyfikacji, pozostaje nam spokojnie zaczekać, a już wkrótce wszystkiego się dowiemy.

Smartfony.com
Czytaj także
Polecane galerie